2737
2739
عنوان

دارم طلاق میگیرم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 746 بازدید | 65 پست
نه امروز بهشون میگم

فکر کنم طفلکی خواهرت خیلی ناراحت بشه 

من.در شرایط تقریبا مشابه بودم خواهر وسطی ام با یه آقایی آشنا شده بود برای ازدواج که اون به تیپ و سبک زندگی خواهر کوچیکم گیر داده بود انقدر همه ما ناراحت شدیم خوشبختانه سریع به هم زد خواهرم ولی طفلک خیلی غصه خورد دیگه ، غرور خواهر کوچیکم خیلی لطمه دید برادرم هم خیلی از دست مردک عصبانی بود به زور کنترلش کردیم نره سراغش

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا ادم بعضی از کامنتها رو میخونه تعجب میکنه اینهمه زن توسری خور یعنی عین اینه سرت رو خم کنی بگی لطفا بزن تو سر من!

چوب تنبیه خدا نامرئیست...نه کسی میفهمد، نه صدایی دارد...یک شبی یک جایی...وقتی از شدت بغض، نفست میگیرد...خاطرت می آید...که شبی یک جایی...باعث و بانی یک بغض شدی و دلی سوزاندی...آن زمان فکر نمی کردی بغض، پا پی ات خواهد شد...و شبی یک جایی...مینشیند سر راه نفست...و تو هم بالاجبار...هر دقیقه صد بار...محض آزادی راه نفست...بغض را میشکنی...آری، این چوب خداست...
2728
اخه چرا باید تیپ زندادشش براش مهم باشه؟

شاید میترسه شبیه اون بشی ... خب ازش بپرس ببین حرفش چیه؟؟؟

مگه تیپ خواهرت چطوره؟ بعدشم هرطور باشه شوهر بالا سرشه .شوهرش بهش تذکر میده   اصلا ب برادر شوهرت ربط نداره ...

بیداریِ این روزها ... خوابِ تلخیه !!!