2733
2734
عنوان

شماره این اقا مهربوون

233 بازدید | 18 پست

سلام بشما عزیزاان *اسلام علیک یا امام رئوف علیه السلام ورحمه الله وبرکاته* شماره حرم اقا اما رضا علیه السلام 05148888 هستش کسی صبرنمکینی بشنوه شما چی میگی بحرم وووصله تلفن گویا س    و بحرررم ووصله برای ظهور اقا امام زمان عح دعا کن صلوات بفرستید و دعا سلامتی اقا امام زمان عج هم بعدازنماز یاهمین الان بخووون 90فایده داره سلام هم بده ب ایشون اسلام علیک یا مهدی ادرکنی عج

دلت را به خداوند  بسپار  برای ظهور اقا حضرت مهدی عج صلوات می فرستی  اجرت با ایشان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ارديبهشت ميرم مشهد يعني برم بگم بهم بچه بده حاجتمو روا کن ميکنه  کاش الان اونجا بودم دلم هوايي ...

چرا اردیبهشت

دلت را به خداوند  بسپار  برای ظهور اقا حضرت مهدی عج صلوات می فرستی  اجرت با ایشان
ارديبهشت ميرم مشهد يعني برم بگم بهم بچه بده حاجتمو روا کن ميکنه  کاش الان اونجا بودم دلم هوايي ...

رفتی التماس دعا. من امسال اردیبهشت رفتم بهشت بود واسم😢 قربون آقای مهربونم بشم😢

خدای مهربونم سپاسگزارم ازت❤️
2738
چرا اردیبهشت

بهترین فصل واسه مسافرته. من اعیاد شعبانیه مشهد بودم تو حرم آقا. حسش بی نظیره اون هوای ناب در کنار حرم😢😢😢 کاش قسمت همم ون بشه. آمین

خدای مهربونم سپاسگزارم ازت❤️
2706