2733
2739
عنوان

بچه ها بیاین عکس ازهفت سینای سالای قبلتون بدارین ایده بکیریم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 709 بازدید | 36 پست

من امشب خرید ازشون عکس ندارم فردا میزارم واست .. حوض و ظرف سبزه خوک . ایینه و ظرفای هفتسین

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من امشب خرید ازشون عکس ندارم فردا میزارم واست .. حوض و ظرف سبزه خوک . ایینه و ظرفای هفتسین

مبارکهههه😍

🌸🍃ڪــسے را ‎شریک قلبتــ کن که رد "خـ♥️ـدا را‎در چشمانشــ ببینــے ‎#یار_خداییَم_آرزوستــ ^.^
مبارکهههه😍

مرسی عزیزم

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
مال پارسالم  البته امسال میخوام ساده تر بچینم

ترمه خیلی قشنگههههه

منم دوس دارم امسال پارچه سنتی بندازم 😍

🌸🍃ڪــسے را ‎شریک قلبتــ کن که رد "خـ♥️ـدا را‎در چشمانشــ ببینــے ‎#یار_خداییَم_آرزوستــ ^.^
2740
ترمه خیلی قشنگههههه منم دوس دارم امسال پارچه سنتی بندازم 😍

وای اره من عاشق ترمه ام 

هر سال پهنش میکنم 😍😍😍

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
2706