2737
2739
عنوان

دماغ عملیا تشریف بیارین😍👃💜

| مشاهده متن کامل بحث + 493 بازدید | 75 پست
اصلا درد نداشت.رو هیچ عضوی تاثیر نذاشت.خیلی دلم میخواست یه کم گونه ام برجسته بشه و لبم بزرگتر ولی نش ...

منم دوس دارم. گونم. برجسته شه 

اخه بینیم مشکل چندانی نداره... واسه کسی ک از امپولم میترسه درد نداره😣

شاعر در وصف من میگه :زندگی در دل چشمان تو کندو زده است، طعم شیرین عسل با تو چشیدن دارد🙃بله اینجوریاس😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۶ نوبت عمل دارم خیلی استرس گرفتم. اکثرا که عمل کردن بیشتر کلافگی داره تا درد اونم بخاطر تامپون که باید از دهن نفس کشید

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
2731
تنها دردي كه داشت دو شب اول سر درد بود اونم از طاق باز خوابيدن همين، من دكتر فره وش عمل كردم 

یعنی کشیدن بخیه و تامپون و اینا...؟؟؟ سردردو میتونم تحمل کنم 

شاعر در وصف من میگه :زندگی در دل چشمان تو کندو زده است، طعم شیرین عسل با تو چشیدن دارد🙃بله اینجوریاس😎
من ۶ نوبت عمل دارم خیلی استرس گرفتم. اکثرا که عمل کردن بیشتر کلافگی داره تا درد اونم بخاطر تامپون که ...

کاش فقط کلافگی داشته باشه

من در حدی ترسوام ک حتی باید برم بپرسم چنتا آمپول باید زد😑

پشت لب بلند تر بنظرم جالب نمیاد. نه؟ 

من نوک بینیم پایین بود 

لازم بود بلند تر شه 

بستگی ب سلیقه ی خودت برات کار میکنن 

ما را به دعا کاش فراموش نسازند    رندان سحرخیز که صاحب نفسانند         💙 خوب بمونیم حتی اگه دیگران تلاش کنن برای بد شدنمون 💙  " فراموشت نمیکنیم تو را ک برای امنیت ما جان فدا کردی "
یعنی کشیدن بخیه و تامپون و اینا...؟؟؟ سردردو میتونم تحمل کنم 

من تامپون نزاشته بود برام، بخيه هم درد نداشت ي لحظه انگار ي كوچولو ي سوزنو احساس ميكني از امپول دردش كمتر بود 

2738

برا من تامپون نذاشت ، 

اصن استرس نداشته باش 

من انقد ترسووووام 

ولی اینکار برام راحت گذشت خدارو شکر

ما را به دعا کاش فراموش نسازند    رندان سحرخیز که صاحب نفسانند         💙 خوب بمونیم حتی اگه دیگران تلاش کنن برای بد شدنمون 💙  " فراموشت نمیکنیم تو را ک برای امنیت ما جان فدا کردی "
برا من تامپون نذاشت ،  اصن استرس نداشته باش  من انقد ترسووووام  ولی اینکار برام را ...

خیلی آروم شدم گفتی استرسی 😂😂ینی مثل من از امپولم می‌ترسی؟ 

من که اصلا درد نداشتم ساری خانی نمیشناسم من چون قوز بزرگ داشتم بعد عمل چشمام خودشو بهتر نشون میده ...

بعد عمل اثن درد نداشتی.

منم خوره عمل بینی ب جونم افتاده با اینکه بینیم مشکلی نداره ولی خیلی دوس دارم عمل کنم

بچه ها لــــــــــطفا واســــــه سلامـــــــتی عــــــشقم دعــــــــا کنین.ازتون التماس میکن. حداقل به نیتش یه صلوات بفرستین...ازتون ممنونم خدا به همتون ارامش بده.                        خــــــــدا جونمالتماس میکنـــــــم همیــــشه مواظـــــب عشـــــــقم باش.اون خیلــــــــی ادم خوب و مهربونی خودت که میدونی.به خاطر دل پاکشـــــــم که شده همیشه پشتش باش وادمای سالم و درستیو مسیر زندگیش قرار بـده. امین یارب العالمین.خداجونم ممنونم که عشقم سالم و سرحال رو زمین هستش و نفس میکــــــشه.هرجــــــا هست امیدوارم همــــــــــیشه خوش باشه.😍😍😍😍😘😘😘😘 دوست دارم بــهــــتریـنــــم...من امتحان زبان انگلیستونو با هزینه کم میدم...هرچقد در توانتونه میتونین پرداخت کنین ..اگه خواستین بیاین پی وی با هم هماهنگ بشیم...
کاش فقط کلافگی داشته باشه من در حدی ترسوام ک حتی باید برم بپرسم چنتا آمپول باید زد😑

منم دقیقا خیلی ترسوام عزیزم حتی از انژوکت اتاق عمل هم ترس داارم ولی واقعا از هرکی پرسیدم گفته بیشتر کلافگی داره

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
بعد عمل اثن درد نداشتی. منم خوره عمل بینی ب جونم افتاده با اینکه بینیم مشکلی نداره ولی خیلی دوس دار ...

منم مثل توام😥همه میگن بذار خراب شه بینیت میفهمی 

ولی گوش نمیدم

منم دقیقا خیلی ترسوام عزیزم حتی از انژوکت اتاق عمل هم ترس داارم ولی واقعا از هرکی پرسیدم گفته بیشتر ...

کاش اینشکلی باشه فدات😊

2706