2726
عنوان

دماغ عملیا تشریف بیارین😍👃💜

493 بازدید | 75 پست

خانوما میخام راجع ب جراحی بینی سوال کنم

1_ خداییش راست بگین درد داره؟ اگه آره کدوم مرحلش؟ 

2_تهران کدوم دکتر؟ 

3_نظرتون راجع ب دکتر ساری خانی؟ 

4_جراحی بینی روی کدوم عضو دیگه ی صورتتون تاثیر داشت؟ 

شاعر در وصف من میگه :زندگی در دل چشمان تو کندو زده است، طعم شیرین عسل با تو چشیدن دارد🙃بله اینجوریاس😎

درد ک اصلااااا نداره

زیاد سربالاش نکن پشت لبت بلندمیشه

هرکسی نمیدونه ک چراحامله نمیشه اینوبخونه https://www.ninisite.com/discussion/topic/2429093/%d9%86%d8%a7%d8%b2%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%b9%d9%84%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%ae%d8%aa%d9%84%d9%81%db%8c-%d8%af%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d9%85%d8%ab%d9%84
درد ک اصلااااا نداره زیاد سربالاش نکن پشت لبت بلندمیشه

نیمه فانتزی خوبه؟ 

شاعر در وصف من میگه :زندگی در دل چشمان تو کندو زده است، طعم شیرین عسل با تو چشیدن دارد🙃بله اینجوریاس😎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من که اصلا درد نداشتم ساری خانی نمیشناسم من چون قوز بزرگ داشتم بعد عمل چشمام خودشو بهتر نشون میده ...

من بینیم فقط نوکش یخورده پهنه. اونم ن زیاد یذره.. ولی دوس دارم عمل کنم چون ب گفته‌ی بعضیا انگار گونه هم فرم میگیره 

من که اصلا درد نداشتم ساری خانی نمیشناسم من چون قوز بزرگ داشتم بعد عمل چشمام خودشو بهتر نشون میده ...

کدوم دکتر انجام دادی؟ تهرانی.؟ 

من خیلی خیلی درد داشنم ریکاوری صدام زدن با درد شدید و سوزش بهوش اومدم.‌اون ۲-۳ ساعتی که  بیمارستان بودم درد داشتم مرخص شدم بهتر شدم. یکی‌ دو روز خوب بودم. بعدش دوباره درد شروع شد انگار یکی‌نشسته بود زو دماغم فشار میاورد هر روزی قرص کدئین میخوردم.گچ یا همون قالب بینینو ک برداشتم راحت شدم. 

حالا خاله خودم با همون دکتر من عمل کرد یه ذرم‌درد نداشت

درد نداشت فقط شب اول یکم اذیت شدم برا خواب چون عادت نداشتم طاقباز بخوابم 

گونه ت یکم برجسته تر میشه لب بالاتم یکم برجشته تر میشه پشت لبتم بلند تر

ما را به دعا کاش فراموش نسازند    رندان سحرخیز که صاحب نفسانند         💙 خوب بمونیم حتی اگه دیگران تلاش کنن برای بد شدنمون 💙  " فراموشت نمیکنیم تو را ک برای امنیت ما جان فدا کردی "
من خیلی خیلی درد داشنم ریکاوری صدام زدن با درد شدید و سوزش بهوش اومدم.‌اون ۲-۳ ساعتی که  بیمارس ...

من شدیدا از درد میترسم😣

درد نداشت فقط شب اول یکم اذیت شدم برا خواب چون عادت نداشتم طاقباز بخوابم  گونه ت یکم برجسته تر ...

پشت لب بلند تر بنظرم جالب نمیاد. نه؟ 

2706