2733
2739

سلام 

عاقاراسته که میگن شبا نباید حموم کرد   به خصوص اگه دختر مجرد باشی  ولی من حموم کردن تو شب خییییییلی دوس دارم بخاطر همین مساله خیلی حرف وغر زدن میشنوم ....اصلا اعصابمو خط خطی میکنن ..یا اینکه شبا نباید حیاطو جارو زد  یا اینکه شبا نباید جارو برقی زد ...خب چه ربطی داره؟!!!هان یا اینکه در کمد ها باس بسته باشه خوب نیس درا همین جور باز باشن اصلا خوب نیس... یا وقتی که پریودی نباید بشینی باما  ترشی درست کنی خراب میشه!!!!!!  جدیدا مادرم بهم میگه وقتی وارد خونه شدی وحتی هیچکی تو خونه نبود باید سلام کنی   وخیلی چیزای دیگههههه

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم توکل برخدا ❤️✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مادربزرگم میگفت تو حموم جیش نکنید تا خوش شانس باشید و حرفتونو به کرسی بنشونید...یا میگفت نشسته موهاتونو شونه کنید پولدار میشین...

یا میگفت خورده ریزه های سفره رو بخورین برکته خونتون زیاد میشه.

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜
2738
مادربزرگم میگفت تو حموم جیش نکنید تا خوش شانس باشید و حرفتونو به کرسی بنشونید...یا میگفت نشسته موهات ...

وای دقیقا ...از اینحرفها  من زیاااد میشنوم

فقط اون قسمتش که کسی هم نیست توخونه سلام کنی😂😂😂😂😂 مامان من باشه میگه دختر رد دادیااااااا😅

من عادتمه میام خونه حتی کسی نباشه سلام میدم.

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜
فقط اون قسمتش که کسی هم نیست توخونه سلام کنی😂😂😂😂😂 مامان من باشه میگه دختر رد دادیااااااا😅

بخدااااا تا خونه رسیدم چراغها رو روشن میکنه بعد میگه سلاااام

به هیچکدوم اینا اعتقاد ندارم. فقط جاروبرقی کشیدن تو شب حرف خوبیه چون بار مصرف شبها زیاده. منم خرده های نون رو میخورم چون دوست دارم. در ضمن اگه مدت طولانی خونه نباشم وقتی میام خونه به خونه سلام میدم چوندخیلی دلم واسه خونمون تنگ میشه

نگاه میکنم به خودم تو را می بینم تو جایی جز من نداری!!
2706