2737
2734
عنوان

پریود شد ولی ازمایشم مثبت بود 😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 982 بازدید | 54 پست
کاش بمونه ولی فکر نکنم چون خونریزیم زیاده تازه فردا هم دکتر نیست

برو بیمارستان عزیزم اونجا با دکتر متخصص تماس میگیرن و میپرسن ک باید چکار کنن

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 
جدییی 

اره من بودم میذاشتم چون اگه خبری نباشه یا شیمیایی باشه با چند تا دونه شیاف خیلی بدتر نمیشه اوضاع ولی اگه باردار باشی جلوی سقطو خیلی میتونه بگیره

گاهی آدم با وجود همه داشتن ها احساس تنهایی می کنه ...و این اولین باره که من تنهام ...دوست ندارم غمگین باشم ...اما ...چرا نمی تونم حرف دلمو به کسی بگم ... شاید هم کسی که باید بشنوه آمادگیشو نداره ...خدایا تو می دونی چی می گم حتی بدون اینکه بهت بگم خودت کاری کن که این حس و حالم از بین بره ...اشکی که میاد تا گوشه چشم ،بغضی که می فشاره گلو رو ...اما قورتش می دی و جهت نگاهتو عوض می کنی و ...تظاهر می کنی خوبی ...چرا امشب اینطوری شدم ؟؟؟؟خدایااا دلم مامان شدن میخواد دلم می خواد خبر بابا شدن شوهرمو بدم بهش دستمو بگیررر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا از روز نزدیکی ۱۹ روزه

آخرین پریودت کی بوده؟؟

فک کنم شش هفته باشی.

بتا چند بود؟؟

بارداری شیمیایی تا ۴ هفتس.

شیمیایی نبوده پس

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2728
دیروز لک قهوه ای دیدم همون موقع باید از میدادم شاید میشد کاری کرد بعدشم به تعطیلات نمیخورد

استراحت میکردی وقتی لکه دیدی الانم برو بیمارستان 

خداجووونم شکرت بخاطر معجزه زندگیم دختر نازم❤🧚🏻‍♀️🤲اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم😍
2738
بیمارستان رضوی رفتیم گفتن متخصص نداریم

استراحت کن عزیزم اصلا راه رو منم بودم استراحت نمیکردم پری میومد یک ماه ک فقط دراز کشیدم باردار شدم ان شالله بارداری و برات میمونه

خداجووونم شکرت بخاطر معجزه زندگیم دختر نازم❤🧚🏻‍♀️🤲اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم😍
استراحت کن عزیزم اصلا راه رو منم بودم استراحت نمیکردم پری میومد یک ماه ک فقط دراز کشیدم باردار شدم ا ...

یعنی ممکنه خواهرم که امپول زده بود بعدشم استراحت مطلق شد شما چطور

یعنی ممکنه خواهرم که امپول زده بود بعدشم استراحت مطلق شد شما چطور

اره عزیزم .بعدش خداروشکر مشکلی پیش نیومد ولی استراحت میکنم راه نمیرم 

میشه یکم بیشتر توضیح بدین

شوهرم اسپرمش ضعیف بود بی بی چک مثبت از مثبت ولی نمیموندن پری میشدم یک ماه مامانم منو برد خونش نذاش تکون بخورم خداروشکر همون ماه باردار شدم