2733
2734

ما رسم نامزدی نداریم بعد خاستگاری اگه اوکی شد یک راست عقد 

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم میخوام بدونم در چه حدی باید باشه ارتباطای فامیلی و دختر و پسر

ما فامیل دور بودیم 

ولی خب خودمون هر هفته دوبار باهم بیرونیم 

خونواده ها هم دوهفته یبار همو میبینن 

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨

منم تو دوران عقدم 

مادرشوهرمینا شهرستانن سالی یبار یا دو بار میبینمشون دوهفته یبارم زنگ میزنم گاهیم سه هفته یبار 

نامزدمم در هفته دو سه بار میبینمش گاهیم هرروز😁 

در کل از دوران عقد خوشم نمیاد ۴ساله عقدم☹️

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤
2738
منم تو دوران عقدم  مادرشوهرمینا شهرستانن سالی یبار یا دو بار میبینمشون دوهفته یبارم زنگ میزنم ...

بهترين كارو ميكني از لحاظ روابط

ولي اگه واقعا تو اين دوران شناختيش كه چجور مرديه

سعي كنين تموم كنين برين خونه خودتون

البته با فشار اقتصادي كه هس ميدونم سخته

من خودم ٦ماهه خونه خودمم.اين مراحلو رفتم با تمام خوبو بديهاش

زیاد قاطی نشم؟؟ بعدا نگه چرا قاطی ما نمیشی

نه ببين زياد رو نده نه به مادرش نه خواهرش نه كسي ديگه

در حد خودت به اسم عروس از همين اول عروس باش تا به اخر

هر مادر شوهري ام بگه مثل دخترمي ،بازم تو از نگاه همه عروسي

پس ارزش خودتو نگه دار. بگو بخند ورفتار خانمانه باشه اما زيادي خودتو حيف نكن.بخدا اينجوري ارزش واحترامتم بيشتر ميشه

خب آخه نامزدم یه زنگم نمیزنه به مامانم

ميدونم چقد خجالت ميكشي پيش مامانت

اما تو به نامزدت بگو همونجور كه تو هر از گاهي احوالپرس مادر پدرشي ،پس تو هم توقع داري  به مامانت زنگ بزنه.بگو تو زنگو بخاطر من ميزني نه مادرم

2706