2737
2734
عنوان

خانومای تهرانی لطفا☝

308 بازدید | 29 پست

کسی تاحالا از باغ سپهسالار کیف و کفش خریده؟قیمتاش چجوره؟

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

تو همه رنج قیمتی کیف و کفش هست

بستگی ب جنس و مدل و کیفیت شون داره

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

من هر وقت رفتم نتونستم بگیرم 

چیز خاصی نداره 

همشونم شبیه همن 

نرو 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تو همه رنج قیمتی کیف و کفش هست بستگی ب جنس و مدل و کیفیت شون داره

برای اولین بار میخام فردا برم

کیف وکفش چرم هم داره؟

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
من هر وقت رفتم نتونستم بگیرم  چیز خاصی نداره  همشونم شبیه همن  نرو

واقعا؟بزار حداقل واسه اولین بار برم نداشت نمیخرم😁

2738
برای اولین بار میخام فردا برم کیف وکفش چرم هم داره؟

بلی 

مغازه ی سیلور  رو سر بزنید  اگر دنبال چرم و مجلسی هستید 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
رویای خیس چرا اینقد تو لاکچری هسدی ساده زیست باش فرزندم 😐

والاه ساده زیستم از عید پارساله کیف نخریدم😖

بلی  مغازه ی سیلور  رو سر بزنید  اگر دنبال چرم و مجلسی هستید

ممنون عزیزم

واقعا؟بزار حداقل واسه اولین بار برم نداشت نمیخرم😁

نرو سمیه نرو شلوغه 

وسط هفته برووووو

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
منم هر وقت رفتم نتونستم اون جيزي كه مد نظرمه پيدا كنم

چرا؟یعنی کفشاش جالب نیست؟

والاه ساده زیستم از عید پارساله کیف نخریدم😖

مگه هر سال باید بخری 😐 من کیفم نوعه چن ساله نخریدم 😐 با عقایدت جور در نمیاد ها همش تاپیکات لاکچریه   

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:
2706