2733
2734

سلام 

من سالگرد مادرم ۱۷ اسفنده یهو به دلم افتاد تا قبل سالگردش قران رو براش ختم کنم الانم اخرهای جز ۱۹ ام 

ممکنه کمکم کنید هر کدوم یک قسمت رو بخونید و یک جورایی بهم قرض بدهید که تا قبل سالگردش تموم بشه، بعد من به  همون قسمت رو بعدا به نیت خودتون و هر ارزویی دارید براتون بخونم 

فقط اگه هر مقدار میخواهید بهم لطف کنید از اخر قران به اول انتخاب کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام. نذرتون قبول و روح مادرتون شاد     سه جزء آخر با من...19 . 20. 21

ببخشید عزیزم. الان جز 19 هستی.و گفتی از آخر...

29 . 30.31 با من...

اصلا حواسم نبووووود

خدایا عاشقان را غم مده...شکرانه اش با من
2728
2738
عزیزم من تصمیم گرفتم که تااخرسال۳۰۰۰۰ ذکر لا اله الا الله روبرای ارامشش بخونم...ببخش که نمیتونم کمکت ...

واقعا بی مادری سخته البته من به فاصله کمتر از پنج ماه پدرمم از دست دادم و واقعا بار نبودن هردوشون خیلی خیلی سنگینه

خدا به پدر و مادرهایی که هستن طول عمر بده و رفکگان رو رحمت کنه

لطف میکنید منم رسیدم اون قسمت به نیت هر حاجتی تو دلتون هست براتون میخونم مهراز خانم

لطف داری گلم. نیازی نیست...

فقط برای آرامش زندگیمون دعا کنید.

انشالله که حاجت روا بشید

سلام. من 3 جز آخر رو خوندم. 28_ 29 و 30

وای ممنونم عزیزم ان شاا... محبتت جبران میکنم امیدوارم همونجوری که شما بدون اینکه منو بشناسید بهم کمک کردید تو زندگیتون با ادمهایی برخورد کنید که بدون حتی اینکه بشناسنتون از ته دل کمکتون کنن

وای ممنونم عزیزم ان شاا... محبتت جبران میکنم امیدوارم همونجوری که شما بدون اینکه منو بشناسید بهم کمک ...

خواهش میکنم عزیزم. نذرتون قبول و روح مادر عزیزتون قرین آرامش باشه...

چه دعای قشنگی.متشکرم دوست خوبم

2706