2733
2734
عنوان

مرد کینه ای و قهرو

314 بازدید | 24 پست

بچه ها یه کلام گفتم نمیخوام در مورد مسافرتمون با داداشت مشورت کنی داد و بیداد و هر جی خواست گفت قهره الان.منم هردفعه میرفتم سراغش ولی دیگه نمیرم.غذا هم آوردم نخورد خودش رفت یه مزخرفی درست کرد.

الهی به امید تو...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خودت پرروش کردی.. نباید غذامیبردی واسش.. همینجوری ادامه میده وقتی همش به بهانه غذا و ایناهم ک شده سمتش بری

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
2738
خدا فک و فامیلشو لعنت کنه که انقدر راحت منو میفروشه

بعضی وقتا بی محلی خیلی جواب میده جواب گرفتم ک میگم 

ن فوش ن داد و بیداد فقط سکوت و انگار نمیبینیش بعد ب خودش میاد  و ب اشتباهش پی میبره

💥دوستانی💥 که خط همراه اول دارن روش اینترنت رایگان زو توضیح دادم تو این 👈تاپیک

لوس این اخلاقش رو از مادرش حتما به ارث برده. بهش محل نده قهر نکن ها انگار نه انگار قهر کرده بزا  قهر کردن از سرش بیفته. یجور عادی برخورد کن ولی رو حرفی که زدی هم محکم باش.

میدونستی از نطر روانی قهر بدترین تنبیهه؟ چون بی توجهی ادم ها رو خیلی بزشتر از دعوا ناراحت می کنه.

لوس این اخلاقش رو از مادرش حتما به ارث برده. بهش محل نده قهر نکن ها انگار نه انگار قهر کرده بزا &nbs ...

اون همش پای تلویزیونه منم تو اتاقم خسته شدم شبا میاد تو اتاق میخوابه ولی عزا گرفتم فردا هم تعطیله حالم داره بهم میخوره

الهی به امید تو...
2706