2737
2734

همه جلو باز

همه بالای دویست

همه مدلا فضایی 

چه وصعشه😕

در ضمن خیلی خیلی شلوغه انگار مردم اومدن راهپیمایی 

امروز رفتم تهران هیچی پیدا نکردم با قیمت مناسب بخرم دست خالی برگشتم

ته قصه ی من خدا وایستاده با یه بغل مهربون😇❤️

دقیقا منم هیچی نمیتونم پیدا کنم😐

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من هیچ وقت عیدا مانتو نمیخرم هم قسمتا یهو نجومی میشن هم مدلا از انبار درومدست اکثرا

درسته قسمتا نجومی میشه

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
2738
من هیچ وقت عیدا مانتو نمیخرم هم قسمتا یهو نجومی میشن هم مدلا از انبار درومدست اکثرا

وای از صبح رفتم الان برگشتم ب حدی شلوغ بود ک نگو هیچی پیدا نمیشه هیچی جنسا اشغالن

ته قصه ی من خدا وایستاده با یه بغل مهربون😇❤️

اين پارچه پفيها مده؟!

من فكر ميكردم ارزونن

خواستم يه مدل كوتاهشو ،براي پيك نيك و پياده روي بگيرم

گفت ٢٤٥ ت!

منتظر بودم بگه ٧٠

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.