2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تایر چندانی روشون نداره اما مردم فکر میکنن داره و اگه مجرد باشن دیگه سمتشون نمیان ... دیدم که مییییگ ...

اره واقعا قبول دارم

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!
بستگی به فرهنگ مردم اون منطقه داره

یعنی چی؟ 

مثلا یه برادر با زنش ب مشکل بخوره و تصنیم ب جدایی بگیرن 

ممکنه رو زندگی برادر کوچیکتر تاثیر بذاره(برادر کوچیکترعقده و با نامزدش تا حدودی کش مکش داشتن اما سر دوست داشتن کوتاه میان)

من بدبخت به برادر و دو تا خاهر مطلقه دارم برام مهم نیست ولی خب اگه سر زندگیشون بودن به هر حال بهتر ب ...

چند تایید ؟؟؟؟

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2738

ببین تو فامیلمون آقایی زنش رو طلاق داد

تا ۵ سال برادرش زن نمیگرفت میترسید

خواهرشم عصبی بود ترس داشت از ازدواج 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
تایر چندانی روشون نداره اما مردم فکر میکنن داره و اگه مجرد باشن دیگه سمتشون نمیان ... دیدم که مییییگ ...

ن من از اون نظر نمیگم 

ممکنه بعد طلاق یه زوج 

مثلا بعد طلاق برادر بزرگ برادر کوچیکم بخواد تصمیم ب جدایی بگیره؟؟؟

یعنی چی؟  مثلا یه برادر با زنش ب مشکل بخوره و تصنیم ب جدایی بگیرن  ممکنه رو زندگی برادر ...

مثلا اصفهان خانواده داماد به این چیزا خیلی اهمیت میدن

واسه پسر فکر نکنم مشکلی باشه

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
۷ تا بچه  همه مجرد جز خودم  دیگه هم از وقت ازدواجشون گذشته   😣انگار تک فرزندم&n ...

سه تاشون جدا شدن ؟

تو چه سنی ؟

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
مثلا اصفهان خانواده داماد به این چیزا خیلی اهمیت میدن واسه پسر فکر نکنم مشکلی باشه

زبونم لال ایشالا این اتفاق نیوفته 

برادر شوهرمو جاریم ب مشکل خوردن 

من خیلی حاان بده از این اتفاق و میگم اونا ب حدایی برسن مطمئنا منو نامزدمم از این اتفاق شوکه میشیم و برای ادامه ی رابطمون مردد میشیم خیلی حالم بده 

2706