2733
2739
واینکه کاراشونو از نزدیک دیدین واقعا خوبه؟؟؟قیمتش چنده؟؟

والا تا جایی که من مطلعم ایشون اونجا به عنوان یکی از جراحان موفق بودن ولی سمینار قطعا بیمار با خودشون نمیارن شما باید بشینی توی مطب ساعتها تا بیمارانشونو ببینید و درصد رضایت رو از خودشون مطلع بشید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه به خاطر اینکه علت جراحی برای خودتون مشخص بشه و از روی افسردگی و ناراحتی ها خلقی نباشه والا حالتون ...

نه گلم فرم بینیمو دوست ندارم چند ساله میخام شوهرم تازه امسال راضی شده.خیلی دوست دارم تهران عمل کنم ولی سخته برام ..باز ارومیه دکتر بشناسین بهم معرفی کنین لطفا

نه گلم فرم بینیمو دوست ندارم چند ساله میخام شوهرم تازه امسال راضی شده.خیلی دوست دارم تهران عمل کنم و ...

نه متاسفانه شناخت زیادی ندارم فقط میدونم دکتر کاظمی هم چند سال قبل اونجا بودن که الان اومدن تهران ایشون عالی بودن باز من براتون پرس و جو میکنم در مورد دکتر طاهری ببینم همکارا نظرشون چیه

2728
نه متاسفانه شناخت زیادی ندارم فقط میدونم دکتر کاظمی هم چند سال قبل اونجا بودن که الان اومدن تهران ای ...

اگه چیزی فهمیدی همینجا برام بنویس بی زحمت .خیلی موندم توانتخاب دکتر چون همینجوریش اجازه نمیدادخوب در نیاد که خیلی بد میشه

2738

به نظرم واسه عمل بینی جراح گوش حلق بینی بهتره من خودم بخوام عمل کنم قطعا با دکتر ent عمل میکنم میتونی عکس بینیتو بذاری ؟ 

من تکنسین اتاق عملم کلی إد جراحی زیبایی بودم می‌دونم کدوم بینیا نتیجه بهتری دارن

مامان دوتا دخمل ناز 😍
2706