2737
2739
عنوان

اگه شوهرتون همچی کاری کنه ناراحت نمیشین...روراست بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 1013 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا ناراحت میشم هولی خودمم ب شدت وسواسی ام بدم میاد از دهن شوهرم بخورم ولی اون بابد بخوره😒حتی ادامس ...

دیگه نمیخوام دست ب لبام بزنه از اون جهت....ازش بدم اومد

💥دوستانی💥 که خط همراه اول دارن روش اینترنت رایگان زو توضیح دادم تو این 👈تاپیک
2731
دیگه نمیخوام دست ب لبام بزنه از اون جهت....ازش بدم اومد

به قول شما چطور از لب چندشش نمیشه از لیوان دهنی چندشش میشه. ولی بی خیال حالا ببینی فازش چی بوده. مردا یه وقتایی به یه چیزهایی گیر میدن که آدم تعجب میکنه. من خودم وسواسم متاسفانه.شوهرم هم همیشه سر اینکه زیاد دستامو میشورم دعام میکنه ولی خدا نکنه سرما بخورم با اینکه خودش میدونه چقد حساسم ولی اگه دستمو نشسته به دسته ی لیوانش بزنم غوغا میکنه. حساس نباش

نگاه میکنم به خودم تو را می بینم تو جایی جز من نداری!!
به قول شما چطور از لب چندشش نمیشه از لیوان دهنی چندشش میشه. ولی بی خیال حالا ببینی فازش چی بوده. مرد ...

دعوام میکنه

نگاه میکنم به خودم تو را می بینم تو جایی جز من نداری!!
به قول شما چطور از لب چندشش نمیشه از لیوان دهنی چندشش میشه. ولی بی خیال حالا ببینی فازش چی بوده. مرد ...

اره بهش نشون‌میدم چقد حرفش ب دلم اومده  میخوام بهش بگم صدبار دهنت بو داده ب روت نیاوردم باز تو لیوان دهنی نمیخوری

2738
این دفعه تف کن توچاییش بزارحالش بیادسرجاش

ور حرصت ی لب گرفتن میزارمش تا بفهمه حرفش سنگین بود برام

همه ک باهم اینجوری راحت نیستن عزیزم من چقددوست داشتم توزندگی شوهرم اینچیزارورعایت کنه

صدبار دهنش بو داده ب روش نیاوردم اما اون جلو چش من‌میگه لیوان تو لیوان من....

اینو میخوام بهش بگم ک دهنش بو داده ب روش نیاوردم

ناراحت میشم 

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩
2706