2737
2739
عزیزدلم خدا نی نیتو حفظ کنه واقعا با پستت بهترین ارامشو گرفتم منم ۵و۵روزم بودم قلبش گفت تازه نشکیل ش ...

نه عزیزم نگران نباش اونا که برات سونو نگرفتن دکترت میدونه که گفته مانیتور جلوشه میبینه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اولی پسره الان این یکی حسم میگه پسره

ای جان حالتات فرق داره بااولی من خیلی فرق دارم دوس دارم دخترباشه

غم روزی مخور برهم نزن اوراق دفتررا.....که یزدان قبل طفل پرکند پستان مادر را .....
ای جان حالتات فرق داره بااولی من خیلی فرق دارم دوس دارم دخترباشه

فعلا خنثی تشریف دارم 😂اونذیکی خون ریزی کردم تو دوماهگی الان این یکی لکه بینی ولی حسم خیلی نامرده😅

2731
فعلا خنثی تشریف دارم 😂اونذیکی خون ریزی کردم تو دوماهگی الان این یکی لکه بینی ولی حسم خیلی نامرده😅

منم اولی لکه بینی کم داشتم ولی این زیاد اولی تهوع نداشتم ولی این نابودم 

غم روزی مخور برهم نزن اوراق دفتررا.....که یزدان قبل طفل پرکند پستان مادر را .....
2738
ای جونم خداروشکر خدارو هزار مرتبه شکر  دعا کن قلب نی نی منم زود تشکیل بشه😍

ان شاءالله عزیزم استرس داشتم بس که این جا میشنیدم بشون میگفتن نی نی هاتون قلبش تشکیل نشده امان از این نی نی سایت نگران نباش

اولی چی دوس داشتی ترش یا شیرین این یکی چی 

اولی فقط شیرینی روزی نیم کیلو شیرینی جعبه جعبه بیسکویت میخریدم ولی این ۶ کیلو کم کردم هیچی نمیخورم ترشی دوس دارم

اولی فقط شیرینی روزی نیم کیلو شیرینی جعبه جعبه بیسکویت میخریدم ولی این ۶ کیلو کم کردم هیچی نمیخورم ت ...

برا من که برعکسه سر پسرم فقط ترشی میخوردم این یکی نمیدونم هم حلوا دوس دارم هم ترشی هلاکم نمیدونم چرا داره گیجم میکنه😅

برا من که برعکسه سر پسرم فقط ترشی میخوردم این یکی نمیدونم هم حلوا دوس دارم هم ترشی هلاکم نمیدونم چرا ...

ایشالا هرچیه سالم باشه من دخمر دوس دارم😐

2706