2737
2739
عنوان

ورن گیری بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 178 بازدید | 25 پست
چهار کیلو و نهصد شده

خوبه پس دویست سیصد گرم کم داره

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
کلی بالا میاورد بعد خوردن . دکتر مشغول یه مریض دیگه بود . همش ذهنش درگیر بود

خوب وزن گرفته که..😏

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه منم دوماهگی خوب وزن گرفت دوماه و.بیست روزگی ولی همون.وزن دوماهگیش بود

یه.مقدارش بخاطر واکسنه و خواب آلودگی تا سه ماهگی شیر خشک با سرنگ بده بعد اشتهاش زیاد میشه عزیزم

میشه برای سلامتی پدر و مادرم یه صلواتبفرستین؟
2728

دختر من سه کیلو بدنیا اومد

زردی ناشی از شیرمادر داشت تا چهل روزگی

دوماهگی 4/5بود چهارماهگی 6/100 پنج ماهگی 7/100 چند روز دیگه واکسن شش ماهگیشه

شیرخودمم میدم دوهفتست غذای کمکی هم.میدم

میشه برای سلامتی پدر و مادرم یه صلواتبفرستین؟

الان بردم پیش یه دکتر دیگه . کپسول لانزو داده برا کاهش اسید معده . پدی لاکت داده . گفته وزنش کمه . الان باید ۵۸۰۰ باشه . تا یکم لپ در میاره . دو روز غذا نمیخوره دوباره لاغر میشه

2738

پسر من ۳۴۰۰ بدنیا اومد ۴۷ روزه گی ۵۲۰۰ شده بود نمیدونم خوبه یانه ولی چندروزیه شیر خشک کمکیشو خوب نمیخوره الان  ۴۹ روزشه

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر

همش گریه می کنم چرا حرف دکترو گوش دادم شیشه دادم . هر کار کردم سینه رو نگرفت شیرم قطع شد . الان انقدر استرس گرفتم . انگار هر لحظه میخواد اتفاقی بیوفته . هر یک ربع چکش میکنم . سخت میخوابم . کسی هم ندارم تنهام

خانم بچت ریفلاکس داده دارویی که دکتر داده بهش بده حتما فقطم زیر نظر اون دکتر باش

بعد شیرم تا نیم ساعت نخوابونش رو شونت نگاه دار یا بذار تو کریر

براشم تشک آنتی ریفلاکس شیبدار بگیر

اصلا هم نگران شیرت نباش اتفاقا شیرخشک برا ریفلاکسیا بهتره

اگر اینکارا رو بکنی حتما بچت حسابی وزن میگیره