2737
2734
عنوان

بیماری صدف یا پسوریازیس

| مشاهده متن کامل بحث + 12922 بازدید | 95 پست
بری بهتره تا بقیه جاهاتون درگیر نشده من سرم

شما برای درمان چکار کردید؟ درمان شدید؟

الام من حدود ۱۵ سال درگیرم

پیش کی رفتید؟

همه میدونیم خوب بودن خیلی خوبه، ولی هیچکس خوب نیست.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم خواستم درمان کنم که باردار شدم دیر متوجه شدم که باید میرفتم روماتولوژی

روماتولوژی برای چی؟

2742
من الان ۱۵ ساله درگیرشم همه چیز هم امتحان کردم ولی خوب نشده که هیچ پیشرفتم کرده تنها پماد بتامتازون ...

چرا درمانذسیستمیک انجام نمیدی تا ناپدید بشه

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  

درمان موضعی برای پسوریازیس خفیف تا متوسط هست اما وقتی شدید و آزارت میده تو که بچه هم داری برو درمان سیستمیک کن راحت بشی

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
تنها شامپویی که به سرم سازگاره فقط ولیکاست هر چی امتحان کردم از شامپو بچه تا چیزای دیگه بدتر شده متا ...

عزیزم میشه قیمت شامپوتو بگی

خواستن همیشه توانستن نیست....                            گاهی داغیست ک تا ابد بر دل میماند... 

لایک

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نره چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢
2740

@eiiiiiiiiiiiliii    

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نره چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢
عزیزم میشه قیمت شامپوتو بگی

شامپو فولیکا ضد شوره مصرف روزانه آخرین قیمتی که من گرفتم ۲۰ تومان بود

من هم دچار صدف هستم.

متاسفانه بیماری هست که تا اخر عمر با ادم هست.

مهمترین درمان کاهش استرس هست.

یه مدت کوتاهی هم از گانودرما دارم استفاده میکنم.که کمی هم بهبودی احساس کردم.امیدوارم کرده بعد ۶ ماه بهتر بشم.کسی هم خواست امتحان کنه از این پیج میتونه مشاوره بگیره...https://t.me/ganodrma_asli

سلام بخونید ۰۹۳۹۰۲۶۵۸۸۶ شمارش هم گزاشتم خودم سالیانه پسوریازیس داشتم زمین و زمان بهم زدم نتیجه نگرفتم به کمک خدا یه آقایی تواطراف اردبیل هستش که معجزه میکنه طب سنتی هستش  فقط بیماری پسوریازیس کرم گیاهی دست سازدرست میکنه محشره یه کرم خیلی خاص که نظیرش هیچ کس ندیده که تمام ضایعات ازبین کاملا میبره حتما دنبال کنید منم دعا کنیدکه خدایی هست..

سلام و درود تاکیدمیکنم حتما بخونید ۰۹۳۹۰۲۶۵۸۸۶ شمارش گزاشتم بنده خیلی سال که پسوریازیس داشتم زمین و زمان بهم زدم همه جارفتم از داروهای کورتون دار گرفته تا غیره نتیجه نگرفتم که بدتر هم شدم با قرصهای کورتون دار عوارض های جانبی.. به لطف خدا یه آقایی تو سمته اردبیل هستش که معجزه واقعی میکنه طب سنتی قدیم هستش فقط وفقط بیماری پسوریازیس..اگزما کرم گیاهی واقعی فوق  موثردرست سازدرست میکنه محشره یه کرم خیلی خاص که نظیرش هیچ کس هیچ احدی ندیده که تمام ضایعات پوست رو ازبین کاملا میبره حتما دریغ نکنید منم دعا کنیدکه خدایی هست..

2706