2737
2734

بچه ها جان این مانتوهام هستن.یکیش بلنده کاااامل ویکیشکوتاه تا روی زانو.برا کدوم شال براکدوم روسری.یا اینکه هردوش روسری بهترنیست؟بعد اینکه چه رنگ باشه که به هردوبیاد.

کفش هم عروسکی یا جلوباز یا قاب دار که به هردوبیاد اینم نظر بدین.ممنونم

شلوار هم اون بلنده ساپورت واون کوتاهه فکر کنم مشکی جذب خوب باشه نه؟

کاربر😍Niloopar😍سابق هستممم...تیکر تولد آرادجونمه پسرگلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اولی رو دوست داشتم ولی دومی حس میکنم استیناش زیادی بلنده  😳

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
2738

خیلی قشنگن مبارکه

روسری خوبه

کفش هم من کلا جلوباز دوست ندارم پس عروسکی

به هردو هم شلوار مشکی میاد

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
سلام گلم من مثل مانتو بلندت دارم که باروسری وکفش پاشنه بلندمیپوشم

مرسی عشقم.کفش وروسری چه رنگ خوبه که به اون کوتاهه هم بیاد؟

خیلی قشنگن مبارکه روسری خوبه کفش هم من کلا جلوباز دوست ندارم پس عروسکی به هردو هم شلوار مشکی میاد

ممنونم عزیزدلم.فقط روسری چه رنگ وکفش چه رنگی باشه بهش میاد؟

ووی😅😅😅مدلشه عزیزم.

مدلش خیلی یه جورییههه به مجید دست درازم بلنده 😂ولی نه شوخی کردم مبارکت باشه عزیزم به خوشی بپوشی ایشالا

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
مدلش خیلی یه جورییههه به مجید دست درازم بلنده 😂ولی نه شوخی کردم مبارکت باشه عزیزم به خوشی بپوشی ایش ...

خخخ ممنون فدات.درباره رنگ روسری وکفش نظر نمیدی که به هردوبیاد؟

2706