2733
2734
عنوان

باهمسرم مشکل دارم

316 بازدید | 14 پست

فاطمه هستم ۱۸سالمه یک سال پیش باپسرعموم عقدکردم البته بااصراخانوادم دوسش نداشتم الان باگزشت یک سال هنوزم زیادحسی بهش ندارم این موضوع هم باعث عذاب وجدانم میشه هم بعضی وقتافک میکنم زندگیم خیلی پوچ الکیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اوهوم😟💎

تيكر عروسي پرنسس ملورين😍😊💃🏻💎 پارسال دقيقا برا همچين روزي تيكر زدم، حكمت خدا بود و نشد كه نشد😔 اما امسال ميخوام با دعاهاي شما خواهراي قشنگم☺️ و تلاشاي خودمو همسرم💪🏻 و حكمت اون بالا سري🙏🏻 تيكر امسالم واقعي بشه💎 پس يه صلوات مهمونم كن عزيزدلم
2740

والا باید با مادرت بیشتر صحبت کرد😐😐چی بگم اخه وقتی از اول بهش علاقه ای نداشتی تو ی سالم علاقه ای به وجود نیومده دیگه🙁🙁همسرت دوست داره؟مرد خوبیه؟

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

مقصر اصلی خانواده ات هستن. حالا اگه شوهرت آدم خوبیه. به خودت و اون یه فرصت دیگه بده و با یه دید دیگه بهش نگاه کن

بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام)
ازنظراخلاق ورفتارمیگم

نکات منفی مثبت داره نکته منفیش اینکه وقتی قهرمیکنیم اثن اهل نازکشیدن نیست اونم قهرمیکنه که چرامن باهاش قهرکردم این موضوع خیلی اذیتم میکنه بهمم گیرمیده

نکات منفی مثبت داره نکته منفیش اینکه وقتی قهرمیکنیم اثن اهل نازکشیدن نیست اونم قهرمیکنه که چرامن باه ...

سلام گلم...منم ب اصرار خانوادم بیشتر مادرم با کسی ازدواج کردم ک هیچ حسی بهش نداشتم گفتم میرم تو زندگی و حتما علاقه ب وجود میاد و الان با گذشت سه.چهار سال هنوزم هیچ حسی بهش ندارم..اونم دقیقا وقتی من قهر میکنم باهام قهر میکنه و...تا زمانی ک مطمئن نشدی ک میتونی باش کنار بیای و دوسش داشته باشی ازدواج نکنننن