2733
2739

من ک همه شلوارام تنگ شدن منم دوماهمه والی تاقبل عیدمیخرم

خداجونم مواظب بچم باش بندبند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هدیه قشنگتو سالم وسلامت به دستم برسون قول میدم همیشه مواظبش باشم ببشترازجونم 😙خدایاخودت دامن تمام منتظراروسبزکن 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چند هفته تونه؟

۸هفته و۷روز

خداجونم مواظب بچم باش بندبند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هدیه قشنگتو سالم وسلامت به دستم برسون قول میدم همیشه مواظبش باشم ببشترازجونم 😙خدایاخودت دامن تمام منتظراروسبزکن 😊
من ک همه شلوارام تنگ شدن منم دوماهمه والی تاقبل عیدمیخرم

بنظرتون میشه شلوار بارداری خوب پیدا کرد جوری که مشخص نباشه شلوار بارداریه، چون من نمیخوام فعلا کسی بفهمه

بنظرتون میشه شلوار بارداری خوب پیدا کرد جوری که مشخص نباشه شلوار بارداریه، چون من نمیخوام فعلا کسی ب ...

اره پره توبازارا طرح ونمونه های مختلف اومده ک اصلن مشخص نیس

2738
جدی؟ من هشت هفته چرا تیکرم جلوتره؟😂

عجله داره🤣🤣🤣

بنظرتون میشه شلوار بارداری خوب پیدا کرد جوری که مشخص نباشه شلوار بارداریه، چون من نمیخوام فعلا کسی ب ...

منم ۴ ماه و نیممه اصلا شلوار بارداری دوست ندارم از این شلوار جین ها که بالاش کشیه و زیپ و دکمه نداره گرفتم.خوبه دیگه چون کشه تو کل بارداری اندازه میشه 

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
اندازه میشه ولی فشار میاره به شکم

نه نمیاره با اینکه من الان شکم دارم.با این شلوارها خیلی راحتم مشکیشم دارم از این لگ ها همیشه از این شلوارها میپوشم بنظرم خیلی بهتر از شلوار بارداریه 

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
2706