2733
2739
عنوان

7هزار تومن شارژی ک شوهرم تازه برام زده بود دود شد رف هوا😫

| مشاهده متن کامل بحث + 220 بازدید | 23 پست

من یه بار برام پیام اومد که ۱۰۰۰۰ تومن شار ژ شما با موفقیت انجام شد چک کردم دیدم واقعا گوشیم شار ژ شده حسابمو چک کردم دیدم کم نشده ازش همین جور خود به خود شار ژ شده بود سریع یه بسته یک ماهه خریدم🤣🤣🤣🤣

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی حس بدیه طفلی تازه واسم شا رژ گرفته بود😣باز باید بگیره،روم نمیشه دیگ بهش بگم ش ارژ بگیر

اره خیلی بده

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2731
من یه بار برام پیام اومد که ۱۰۰۰۰ تومن شار ژ شما با موفقیت انجام شد چک کردم دیدم واقعا گوشیم شار ژ ش ...

ای خدا حالا بیا و جیز بده منو😣😂

یکی مث تو خوش شانس یکی هم مث من 💩شانس

قیافه هاشونو که با هر عملی بشه درست میکنن ولی صحبت از اخلاق گوهشون ک میشه میگن ما همینیم که هستیم/:
ای خدا حالا بیا و جیز بده منو😣😂 یکی مث تو خوش شانس یکی هم مث من 💩شانس

منم زیاد مثل تو از این اشتباهات کردم ولی تا شوهرت نفهمیده بخر بزار جاش خخخخخ

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ