2737
2734
عنوان

سوال اینستا

101 بازدید | 18 پست

سلام

دوستان اگ کسی تازه اینستا نصب کنه و کسی شماره اشو نداشته باشه و شماره های که داره رو بره عکس روی اینستا کسیو ببینه(کسی این شماره اشو که اینستا نصب کرده نداشته باشه)، ایا اون شماره که فقط عکس روی پروفایلشو دیده میفهمه؟ براش پی ام میره؟ممنون اگ جوابمو بدین

ن بابا عکس طرف ببینی ک نمیفهمه 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

ن هزیزم

فقط اکه لایک کنی...کامنت جواب بدی...یا پستای دیکه لایک کنی..کامنت لایک کنی و دایرکت بدی ...واسش آلارم میره

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ن بابا عکس طرف ببینی ک نمیفهمه 

عزیزم سلام

مطمنی؟

من فقط رفتم توی مخاطبام کسایو ک شماره اشونو داشتم عکس روی پروفایلشونو دیدمیعنی روی اسمش کلیک کردم اون گزینه دنبال کردنو نزدما فقط روی اسمش کلیک کردم عکسشو دیدم

2738
سلام عزیزم میفهمه اینستا تنها ی برنامه نیست چند برنامه  اینستارو پوشش میدن شما عکس نگاه کنی سیو ...

واقعا؟

من سیو هم‌نکردم

فقط اون عکسی رو گذاشتن روی پروفایلش دیدم

چیزیو سیو نکردم پست‌هم‌نراشتم

بله عزیزم البته اینم بگم باید طرف مقابلتون برنامه های پوششی رو داشته باشن 

نمیدونم من فقط رفتم توی مخاطبام روی یه مخاطبم‌کلیک کردم عکسشو دیدم چیزی هم لایک نکردم فقط عکس پروفایلشو دیدم

ماشالاعین من فرش پهن کردی تونی نیدسایت خخخخ

😆😆😆

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
عزیزم سلام مطمنی؟ من فقط رفتم توی مخاطبام کسایو ک شماره اشونو داشتم عکس روی پروفایلشونو دیدمیعنی ر ...

اره نمیفهمن

2706