2733
2739
عنوان

شوهراتون متولد چه ماهی هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 22499 بازدید | 915 پست
اذرا خیلی خوبن.گلن،یه دونن😃😃چه زن چه مرد مدیونی فکر کنی خودم اذر ماهیم

زن آذره خوبه نسبتا

مرد آذر ص ۲۸ رو بخون ببینی گلن یا خار خواهر

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

البته اینم بگم همسر منم تو لحظه وقتی ناراحتم کنه معذرت خواهی نمیکنه ولی بعدش حتما پیام میده معذرت میخواد کلا یذره ابراز احساساتشون پایینه

سر تا ته بعضیاتونو بزنن از اول تا آخر فقط لفظین 😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ضمنا شوهر آذری من رک و صراحت کلامش آزاردهندس، بی ملاحظه بت حرف میزنه و مذمت میکنه 

مذمتش خیلی بیشتر از تعریفه

زبون تند و تیز و تلخ داره...اه اه

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2731

این ماه تولدو اینا ک همش سرگرمیه ولی از اینا ک بگذریم این شرایط بد اقتصادی خیلی رو همه فشار اورده بخصوص روی مردا ک باعث کج خلقیشونم شده

البته اینم بگم همسر منم تو لحظه وقتی ناراحتم کنه معذرت خواهی نمیکنه ولی بعدش حتما پیام میده معذرت می ...

اونکه مال من فاجعس.

بی ذوق درحد لالیگا، 

فقط موقع رابطه اغلب ازش یه روی خوش یاتعریف شاید ببینم

اهل فرافنکنی و نپذیرفتن خطا

استاد جنگ فرسایشیه

از اشنایی بات خوش حال شدم عزیزم😗 نامزد من یه مقدار زودرنجِ شوخی های ناجور که باش می ...

ما بر عکسیم من زود رنجم و اون شوخ طبع من انقد زود ناراحت میشم😂😂😂ولی خیلی مهربونه و همه خرابکاری ها همیشه تقصیر منه😅😅

🌸🌷الّلهُمَ صَلِ عَلَی مُحَمَّد وَ الِ  مُحَمَّد 😍💑
2740

رابطه هم که والا رابطه نیس، ماهی چندبار فوقش، اونم مسخرس برای من

انقد مواقع عادی اوقاتو تلخ میکنه که رابطهه هم مزخرفه برام، سطحی و سریع و چرند، با دل چرکین و روح پر از زخم 

آبان هوووووف مغرورمغرور حرف حرف خودشه بعضی وقتا ازش بدم میاد از بس رو من سلطه داره😔

خدایی زنای آبانم همینطورین

صبر کن سهراب قایقت جا دارد؟من از همهمه ی اهل زمین بیزارم...
رابطه هم که والا رابطه نیس، ماهی چندبار فوقش، اونم مسخرس برای من انقد مواقع عادی اوقاتو تلخ میکنه ک ...

ببخشید ک اینو میگم پس ب چیه این زندگی دل بستی؟ چرا داری عمرتو فدا میکنی؟ ازش بچه داری؟

2706