2733
2739
عنوان

شوهراتون متولد چه ماهی هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 22499 بازدید | 915 پست
دی😦 من که هر چی دیدم خیلی سرد بودن 

دی

سرد

بی عاطفه

لجباز

مغرور

اصلا با احساس و عاطفه رابطه ای ندارنندارن

یا اباصالح المهدی! هرشب که انتظار تو را میبرم به روز،،،، شرمنده ام که بی تو نفس میکشم هنوز

آذر

فوق العاده مهربون و دست ودلباز ، بسیااااار دلسوز و دقیق و منظم ، منطقی ، البته اینم بگم یا میتونن خیلی خوب باشن یا خیلی بد ولی خیلی زود دوباره مهربون میشن ، همسر من ک اینطوریه

سر تا ته بعضیاتونو بزنن از اول تا آخر فقط لفظین 😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

كسي متولد اذر هست خواهرم ي اذرماهي خواستگارشه  

آذر شوهرمن سرطاننننننن

خودخواه، جز دهنده ، کنترل گر،مظنون ، انتقام گیرنده قهار،زن صفت و خاله زنک ،بددهن،کینه ای، زودجوش، طلبکار ، حق ب جانب، حسابگر و مادی ، بچه ننه، خام.... اه اه اه

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

آذر

فوق العاده مهربون و دست ودلباز ، بسیااااار دلسوز و دقیق و منظم ، منطقی ، البته اینم بگم یا میتونن خیلی خوب باشن یا خیلی بد ولی خیلی زود دوباره مهربون میشن ، همسر من ک اینطوریه

2728
آذر فوق العاده مهربون و دست ودلباز ، بسیااااار دلسوز و دقیق و منظم ، منطقی ، البته اینم بگم یا میتو ...

شوهرمن نوع خیلی بدشه

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
بهترینشو نمیدونم ولی بدتریش خرداده😂😂😂

بدترینش آذره شکرکن ندیدی

اردیبهشت 

مهربونه البته فقط با من برا بقیه جدیه 

و امان از وقتی که ناراحت بشه 😭😭

قشنگ کاری میکنه از کرده ات پشیمون بشی 

یک نفر باشد .....که وقتی نگاهش میکنی.... نه این که غصه هایت یادت برود.... نه .......ولی یادت بیاورد.... دلیل بزرگتری برای خوشحال شدن داری .....و تو پسرم...... بزرگ ترین دلیلی عزیزترینم ❤❤❤
2740
واقعا؟

بله، بیچارم کرد بااخلاق افتضاحش

از کاه کوه میسازه

سر هر چیز مسخره دعوا میندازه بعد خودشم قهر میکنه و برج زهرمار میشه

عین سنگ خارا !

بعدم خطاهاشو نمی پذیره ، دلجویی نمیکنه

منم برم منت کشی پس میزنه.... 

کلی موهام سفیدشده، خیلی، قاعدگیم ازشدت حرص و جوش شده هردوهفته

هفت ساله ازدستش فقط الم شنگه داشتم و تلخی و گریه....

آذر ماهی هس که عین آب خوردن عروسی سفر عید رو میتونه کوفت کنه

اصلا ارزش قایل نیس برای اوقات خوش

ب محض اینکه حرف و نظرش انجام نشه، زندگیو زهر میکنه باقهر و سردیش

بله، بیچارم کرد بااخلاق افتضاحش از کاه کوه میسازه سر هر چیز مسخره دعوا میندازه بعد خودشم قهر میکنه ...

چ بد ، خدا انشاالله کمکت کنه عزیزم 😔

شوشوی من بهمنه ولی مردای اردیبهشت میگن خیلی خوبن 

همسر من اردیبهشتیه احساساتی خون گرم مهربون دست و دلباز واقعا همه چی تموم ولیییییی پست قبلم گفتم وای از وقتی که ناراحت بشه 😭😭😭😭😭

البته تمام ویژگی هاش برا منه برا بقیه فقط جدی و مغرور 😍😍😍😍

یک نفر باشد .....که وقتی نگاهش میکنی.... نه این که غصه هایت یادت برود.... نه .......ولی یادت بیاورد.... دلیل بزرگتری برای خوشحال شدن داری .....و تو پسرم...... بزرگ ترین دلیلی عزیزترینم ❤❤❤
2706