2733
2734
عنوان

شوهراتون متولد چه ماهی هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 22499 بازدید | 915 پست
شوهر من خردادیه  بی نهایت مهربون و صاف،خیلی شوخ و سرزنده،اصلا نباشه تو جمع به هیچکی خوش نمیگذر ...

من خودم خردادیم گل مجلسم😎وقتی من تو جمعی هستم بگو بخند زیاده دارم رو خودم کار میکنم یکم کمتر شوخی کنم آروم بشینم سر جام😆به خدا هر وقت میخوام برم مهمونی البته آشناها هی میگم اینبار مثه بچه آدم میشینی سر جات ولی نمیشه.صافو سادم زن و مرد نداره برام با همه خوبم. 🤗😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اردیبعشق😍😍😍

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2731
واقعا چقدر شبیهن😂 از لحاظ وفاداری محکش زدی؟  مثلا چقد دوستت داره؟  چقد میشه بهش اعتماد ...

جرات امتحان کردنشو ندارم.ولی بهش اعتماد دارم کامل چون صبح تا شب سرکاره وقت سر خاروندن نداره.ازلحاظ دوست داشتن هم والا اینجور نشون میده که دوستم داره دلش نمیاد ناراحتیمو ببینه وروحرفم حرف بزنه.تو چی امتحانش کردی؟

❤ 
مردای اردیبهشت و آذر شخصیت کاریزما ندارن به دل نمیشینن اردیبهشتی ها زیاد لاف میزنن شکم پرستن عصبان ...

حالا جرا از مردای اردیبهشتی کینه داری اینقد😂😂

پدرشوهرم‌. شوهرم. پدربزرگم و پسر خاهرشوهرم اردیبهشتی ان. ولی خداییش هیچ کدوم از این خصلت هارو ندارن. مخصوصا شکم پرستی و عصبی بودن و لاف زدن...

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
جرات امتحان کردنشو ندارم.ولی بهش اعتماد دارم کامل چون صبح تا شب سرکاره وقت سر خاروندن نداره.ازلحاظ د ...

اره اما قبلا

چندین سال پیش

الان نمیدونم... کاش میشد بفهمم 

خیلی گرمه... از مردای اینجوری باید ترسید

میزوگی تو فوتبالیستا  همونی ک تا دم مرگ جنگید
2740

ابان

مهربون،ساده،زودجوش،زودرنج،دست و دل باز،پرانرژي

هميشه از خدا درخواست كنيد،شايد در طالعت نوشته باشد:         روزي اش خواهم كرد،اگر بخواهد.   💜💜💜                                            (تو درخواست هاتون اگه دوست داشتين براي مشكل من يه صلوات ميفرستين؟🌷)وزن در ٢٥بهمن ماه٧٣كيلو😐هدف در ٢٥اسفند٧٠كيلو🙋🏼‍♀️هدف دوم در ٢٥فروردين ٦٧كيلو🙋🏼‍♀️هدف سوم در ٢٥ارديبهشت٦٥كيلو😍
جرات امتحان کردنشو ندارم.ولی بهش اعتماد دارم کامل چون صبح تا شب سرکاره وقت سر خاروندن نداره.ازلحاظ د ...

هر اتفاقی بیوفته میاد برات تعریف میکنه؟؟؟ 

اره اما قبلا چندین سال پیش الان نمیدونم... کاش میشد بفهمم  خیلی گرمه... از مردای اینجوری بای ...

واقعا؟والا من جراتشو ندارم بااینکه بهش اعتماد دارم وحس میکنم اهل خیانت نیست ولی گاهی اوقات به سرم میزنه امتحانش کنم ولی زود پشیمون میشم.

❤ 
اره نرسیده کتشو در نیاورده موبه موهمرو میگه.حتی چیزایی که به من مربوط نیست😃

خدایااااااااااااا

اصن تیر ماهیا چرا اینجوری ان؟ 

من همه خصوصیات تیر ماهیا رو ک میپرسم همه مثل همن

تو دعوا ها چجوریه؟ فحش میده؟ یا فیزیکی؟ 

2706