2733
2739
اینم لینکشhttp://s4.picofile.com/d/72829877-5b8a-49b6-aa04-ec1059a441ef/%D8%AA%D9%82%D9%88%DB%8C%D9%85_%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%85_%D9%85%D9%86%D8%AD%D9%88%D8%B3_%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C_%D8%A7%D9%86%D8%B9%D9%82%D8%A7%D8%AF_%D9%86%D8%B7%D9%81%D9%87_%D8%B3%D8%A7%D9%84_1394.pdf
Lilypie Pregnancy tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به نظر من هیچ روز خدا نحس نیست، این ما آدماییم که این چیزا برا خودمون درست میکنم. در ضمن کسی صد در صد نمیدونه انعقاد نطفه کی اتفاق میوفته فقط میشه نزدیکی رو کنترل کرد، که اگه اقدام.باشی باید یه روز در میان نزدیکی کنی که اونم باز معلوم نیس تو کدوم نزدیکی انعقاد اتفاق بیوفته
بزودی در زندگیم تغییرات بزرگی به وجود میاد... میدونم... خدایا شکرت
2738
دختر همسایه به نظر من بی خیال شو یعنی چی که روز نحس، مگه خدا روز نحس هم میافرینه، هر روز خدا یه معجزه هستش
بزودی در زندگیم تغییرات بزرگی به وجود میاد... میدونم... خدایا شکرت
در نهج البلاغه هست وقتی که علی ـ علیه السّلام ـ تصمیم گرفت به جنگ خوارج برود، اشعث بن قیس با عجله و شتابان آمد گفت یا علی حرکت نکنید و صبر کنید، برای این که یکی از خویشاوندان من منجم است یک حرفی دارد می‌خواهد به عرض شما برساند. حضرت فرمود بگو بیاید، آمد و گفت یا علی من در حساب‌های خودم به این ‌جا رسیده‌ام، اگر شما الآن حرکت کنید، به جنگ بروید، قطعاً شکست می‌خورید و شما و اکثریت اصحاب کشته خواهند شد. حضرت فرمود: هر کسی تو را تصدیق کند قرآن را تکذیب کرده است. اصحاب من به نام خدا حرکت کنید. به خدا اعتماد و توکل کنید، علی رغم نظر این شخص، همین الآن حرکت کنید، و ما می‌دانیم که در هیچ جنگی حضرت علی به اندازه این جنگ فاتح نشده است.
این حدیث در وسائل است: عبد الملک بن اعین می آید خدمت امام صادق علیه السلام. عبد الملک برادر زراره است و خودش هم از راویان بزرگ و مرد عالمی است. او نجوم خوانده بود و به همین جهت به این چیزها عمل می کرد. کم کم احساس کرد برای خودش مصیبت درست کرده، مثلا از خانه بیرون می آید، یک وقت می بیند که امروز قمر در عقرب است، اگر بروم چنین خواهد شد، یک روز می بینید فلان ستاره از جلویش در آمد. کم کم خود بیچاره اش احساس کرد که دست و پایش به کلی بسته شده است. روزی آمد خدمت امام صادق علیه السلام و عرض کرد: یا ابن رسول الله! من به نجوم احکامی مبتلا شده ام. من کتابهایی در این زمینه دارم و کم کم احساس می کنم که مبتلا شده ام، اصلا گرفتار شده ام و تا به این کتابها مراجعه نکنم در هیچ کاری نمی توانم تصمیم بگیرم. تکلیف من چیست؟ امام صادق با تعجب فرمود: تو از اصحاب ما، تو راوی روایات ما به این چیزها عمل می کنی؟ ! بله یا ابن رسول الله. فرمود: الآن بلند شو برو منزل، به محض رسیدن، تمام این کتابها را آتش بزن، و دیگر نبینم که حتی به یک کلمه از این حرفها عمل کرده ای.
اعتقاد به سعد و نحس بودن ایام نیز از جمله خرافات در عصر جاهلیت بود که دین اسلام با آن مقابله و راه‌حل توکل را برای جلوگیری از آن ارائه کرد، ولی متأسفانه با وجود علم و دانش و پیشرفت تکنولوژی مدرن، امروزه این خرافه گریبان­گیر مردم است. مثلاً در بین ایرانیان، این خرافه وجود دارد که هرکس سیزده بدر بیرون نرود، تا آخر سال بد و نحسی نصیب او می­گردد. شهید مطهری در این زمینه می­گوید: «اگر کتابهای سیره پیامبر اکرم(ص) را ـ اعم از کتب شیعه و سنی ـ مطالعه کنیم، چیزی از این­گونه موارد نمی‌بینیم، مثلاً در هیچ جا پیامبر(ص) نگفته­اند امروز دوشنبه است، برای مسافرت خوب نیست، امروز سیزده عید نوروز است، هرکس بیرون نرود، گردنش می­شکند، آن هم از سیزده جا و نه یک جا» (مطهری، 1361ش، صص80و81). عقل و شرع به بی­ اثر بودن سعد و نحس ایام حکم می­کند، اعتقاد به فال بد زدن کلاً جدا از فشار فرهنگی، نوعی حالت روانی نیز هست؛ یعنی هر قدر شخص بیشتر به سعد و نحس بودن ایام توجه داشته باشد، بیشتر منتظر عواقب آن است، یا دست کم، از امور زیادی پرهیز می­کند و برای خویش محرومیت به بار می­آورد. بنابراین، خود شخص است که با جدی گرفتن سعد و نحس بودن ایام، زندگی را بر خویش دشوار می­کند، یا برعکس با بی­ توجهی به آن، زندگی آسان برای خود فراهم می­آورد. مؤید این گفته روایت امام صادق(ع) است که فرمود: «اثر فال بد به دست شما است، اگر آن را سست گرفتی، سست است و اگر سخت گرفتی، سخت است و اگر کاملاً بی­توجهی کرده و برای آن اثری قائل نشدی، کاملاً بی ­اثر است» (کلینی، 1401ق).
2706