2733
2734
28 بهمن وزن کردم 71 کیلو از اون روز غذا هر چی می خوردم نصف قبل و چای بدون قند و هر روز پیاده رفتم سر کار حدود نیم ساعت پیاده روی در روز سس و چیزای شیرین هم کلا حذف کردم امروز وزن کردم 68 کیلو خیلی راحت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم همینطور ادامه بده

داری خوش تیپ میشیهااااااااا
خودمان را با جمله قسمت چه باشد گول میزنیم ... قسمت اراده من و توست ! ( خدا جون اراده کردم خوب باشم و به آرزوهام برسم پس به من لطف کن تا روزهای قشنگ رو ببینم ) سیمین
اگه یک هفته نون و برنج رو کلا حذف کنی حتما یه دو کیلو دیگه کم می کنی . امتحان کن عزیزم
خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 
راز گل سرخ عزیزم شما یه شوکی به بدنت بده مثلا یه سه روز یه چیزی رو که می خوری حذف کن بدنت که شوک بشه یهو تکون می خوره حتما
خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 
2706