2733
2734
عنوان

چکا، کنم بتونم با شوهرم حرف بزنم

977 بازدید | 28 پست

من ۷ساله اذدواج کردم اما هنوزم نمیتونم با شوهرم حرف بزنم ازش خجالت میکشم ،شوهرمم سرش همش تو گوشیه مثلا تا حالا نشده بشینیم باهاش دو کلمه درد دل کنیم قبلا من هی میخاستم حرف بزنم،همش سرش تو گوشی بود و اوهوم ،اهان میگفت یا اصلا حرفی نمیزد ،الان هم من نمیدونم چجوری باهاش حرف بزنم از کجا شروع کنم کلا حرف واسه گفتن ندارم

شخصیت منو با برخوردم اشتباه نکن شخصیت من چیزیه که من هستم اما،برخورد من بستگی،داره به این که تو چی باشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پیامک بده از تو گوشی جواب بده😅

تا حالا بهش پبامک دادم حرفای دلمو ،مثلا یه چیزی خوشحالم کرده یا ناراحت با پیامک گفتم ،اما دوست دارم باهاش حرف بزنم

شخصیت منو با برخوردم اشتباه نکن شخصیت من چیزیه که من هستم اما،برخورد من بستگی،داره به این که تو چی باشی
2731
2738
تا حالا بهش پبامک دادم حرفای دلمو ،مثلا یه چیزی خوشحالم کرده یا ناراحت با پیامک گفتم ،اما دوست دارم ...

یه پیام طعنه دار براش بفرست که مثلا زن و شوهر باید فلان باشن براش اگه در قید این چیزا باشه دوزاریش میافته

یه پیام طعنه دار براش بفرست که مثلا زن و شوهر باید فلان باشن براش اگه در قید این چیزا باشه دوزاریش م ...

مشکل از خودمم هست نمیتونم رو در رو حرف بزنم

منم مثل توهستم اصلا نمیتونم بشینیم باهم حرف رمانتیک بزنیم یا درددل کنیم اروم وعاشقونه  تا بخوا ...

اگه زد به شوخی شما به خودت نگیر به حرفای عاشقانت ادامه بده با عشق و علاقه نگاش کن خودش کم کم درگیر میشه.

میشه برای دو تا حاجتم صلوات بفرستین🙏
منم مثل توهستم اصلا نمیتونم بشینیم باهم حرف رمانتیک بزنیم یا درددل کنیم اروم وعاشقونه  تا بخوا ...

دقیقا مثل مایید شوهر منم یا به حرفام گوش نمیده یا به مسخره میگیره ،منم خجالت میکشم دیگه نمیتونم حرف بزنم ،مثلا از مسائل جنسی اینا