2737
2739
عنوان

درد تخمدان

71 بازدید | 6 پست

خانمــا این چند روز زمان تخمک گذاریم بوده تو این چند روز تخمدان سمت راستم درد میکنه خیلی تاحالا زمان تخمک گذاری درد نداشتم 

ممکنه عفونتی چیزی باشه؟اگه عفونت باشه تخمک گذاری انجام میشه؟تو اقدامم راهنماییم کنید لطفاااا

دارو استفاده ميكنى عزيزم؟

ميدونى اصالت چيه!!!! اينكه اگه تن به  انجام هر كارى نميدى معنيش اين نيست كه نميتونى! بهش ميگن "چهار چوب.   كسى كه تو زندگيش چهار چوب داره يعنى اصالت داره، اصالت رو نه ميشه خريد نه ميشه اداشو دراورد،. اصالت يعنى دلت نمياد خيانت كنى ،دلت نمياد دل بشكنى،دلت نمياد دورو باشى ،دلت نمياد آدما رو بازى بدى،كاش آدما بفهمن كه اينا سادگى نيست اصالته!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دارو استفاده ميكردم اون باعث دردم ميشد خود تخمك گذارى هم ميتونه يه درد خفيف ايجاد كنه ولى نه در اون حد كه غير قابل تحمل باشه 

ميدونى اصالت چيه!!!! اينكه اگه تن به  انجام هر كارى نميدى معنيش اين نيست كه نميتونى! بهش ميگن "چهار چوب.   كسى كه تو زندگيش چهار چوب داره يعنى اصالت داره، اصالت رو نه ميشه خريد نه ميشه اداشو دراورد،. اصالت يعنى دلت نمياد خيانت كنى ،دلت نمياد دل بشكنى،دلت نمياد دورو باشى ،دلت نمياد آدما رو بازى بدى،كاش آدما بفهمن كه اينا سادگى نيست اصالته!!!!
2728

عزيزم كيست ندارى؟