2733
2739
عنوان

تبریزی ها بیاید لطفا

135 بازدید | 15 پست

قراره با پسرتبریزی که ساکن تهران هستند بشم لطفا منو با رسم و رسومات مثل(جهیزیه و ‌..)و اخلاق و روحیات مرداشون و نحوه رفتارشون با عروس و انتظاراتی که از عروسشون دارندو.. اشنا کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مثلا باید چیکار کنه عروس براشون؟اگه ممکنه بیشتر توضیح بده ممنون میشم

سعی کن تو کارا کمک کنی معقول نه زیاد نه کم

اهل معاشرت باش مثلا خودت و نگیر با فامیلای اونا رابطه ی خوبی داشته باش

اصلا بد شوهرت و جلوی خانواده ش مخصوصا مادرش نگو

به سر و وضعت برس...

همینا خوبه ☺

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه...
سعی کن تو کارا کمک کنی معقول نه زیاد نه کم اهل معاشرت باش مثلا خودت و نگیر با فامیلای اونا رابطه ی ...

ممنون که بهم اطلاع دادی درمورد جهیزیه و اینجورچیزا چیزی میدونی برام بگی؟اخه بعضی جاها دیدم که میگه عروس باید پرده و لوستر واینا بخره ولی ما رسم نداریم

ممنون که بهم اطلاع دادی درمورد جهیزیه و اینجورچیزا چیزی میدونی برام بگی؟اخه بعضی جاها دیدم که میگه ع ...

ترکا کلن جهاز با دختره من خودم همه ی جهیزیه م و خریدم حتی پرده اما بعضی جاها مثل اونایی که اصلیت روستایی دارن پسر چنتا تیکه از وسایل و میخره 

ترکا کلن جهاز با دختره من خودم همه ی جهیزیه م و خریدم حتی پرده اما بعضی جاها مثل اونایی که اصلیت روس ...

تلویزیون و لوازم صوتی روه ؟راستی اگه خونه بیشتر از دو دست مبل و فرش جابگیره بازم بعهده دختره؟

2740
تلویزیون و لوازم صوتی روه ؟راستی اگه خونه بیشتر از دو دست مبل و فرش جابگیره بازم بعهده دختره؟

حالا بستگی داره سر کدوما توافق کنن که پسره بخره

نه دیگه همون عرف و بگیر که یه دست مبله حالا راحتی یا سلطنتی

حالا بستگی داره سر کدوما توافق کنن که پسره بخره نه دیگه همون عرف و بگیر که یه دست مبله حالا راحتی ی ...

ببخشید زیاد سوال میکنم،مامان بابای عروس چی باید کادو بدن؟واینکه مامان باید جدا هم به دخترش کادو بده هم به دوماد،بابا هم همینطور؟یا نه هردوشون یه کادو میدن به هردوشون 

حالا بستگی داره سر کدوما توافق کنن که پسره بخره نه دیگه همون عرف و بگیر که یه دست مبله حالا راحتی ی ...

ساغر جون اگه میشد سوالامو جواب بدی خیلی خوب میشد اخه کسیو سراغ ندارم که ازش بپرسم

ببخشید زیاد سوال میکنم،مامان بابای عروس چی باید کادو بدن؟واینکه مامان باید جدا هم به دخترش کادو بده ...

هم مادر هم پدر هم داداشت و اینا باید جدا ی کادو ب تو بدن ی کادو به داماد

2706