2733
2734

سلام دوستان 

من دو یا سه سالی هست که به عنوان خواننده خاموش تو این سایت میام. 

حقیقتش من خیلی مشکل مالی دارم یعنی میدونم خیلی ها دارن مخصوصا با شرایط اقتصادی که از شهریورماه ها به بعد ایجاد شده,  حقیقتش مامانم خیلی غصه میخوره به خاطر اوضاع اقتصادی ما و هر کمک در توانش بوده انجام داده چند میلیون پول داده که واقعا خودش هم مقروض هست ولی شوهرم تو هم کاراش ضرر مالی میکنه. ازیه طرفم تلویزیون وماشین لباسشویی امسال فروختم خیلی شرایط سختیه. طلاهامو و لب تاپ نومو, تو ارزونی فروختم کلی هم ضرر دادم دیگه هیچ چیز برای فروش ندارم.  

خوب بچه ها الان یه پسر شانزده ماه دارم که به شدت بهم وابسته است از طرفی شهریه دانشگاه مو پدرمیده که ده ترمه شد خیلی قرض قسط دارن دیگه نمیتونن هیچی بخرن حتی خوراکی که همیشه میخریدن,  البته که گرونی های اخیرم که اجناسو چند برابرکرده بی تاثیر نیست.  

اما خانمها به نظرتون من چیکار کنم تو خونه که بتونم یه کم درامد داشته باشم حداقل برای مایحتاج خودم خرج کنم. 

به خدا چند ساله ازدواج کردم دلم پوکیده مسافرت که اصلا اصلا نرفتم همه دوربرهام همه جا میرن حسود نیستم ولی منم ادمم. لباس عید که اصلا نمیگرم از وقتی ازدواج کردم برای پسرم تو سیسمونش بوده یا پدرم یا مادرشوهرم کمک کردن خداروشکر امسالم کم بیش داره. 

بچه ها به خدا من نزدیک لیسانس ولی عارم نمیاد از کارکردن حتی در حد کارگری اما شوهرم نمیذاره خیلی بد دله,  شکاکه هیچ جا نمیزازه تنها برم حتی دانشگاهم پیام نور بود با مامانم میرفتم  از طرفی پسرم هست پس کا ر بیرون نظافت اینا نمیشه. 

الان همین گوشی که دستم هست ونت مامانم برام گرفته عید پارسال گوشی رو واسم گرفت الان بابام خودش گوشی نداره ولی هنوز پولشو ندادم.  ازطرفی کلی مقروضم وجز یه یخچال فریزر کوچولو چیزی برای فروختن ندارم. 

بعدش دوستان من خیلی کارهای هنری بلدم. اشپزیم خوبه ولی به خدا هر دری بگید وهر راهی که بشه رفتم نشد. ازجمله بافتن اسکاچ درست کردن ترشی وکیک گل سر  همه رو مامانم برد جاهای شلوغ چون خودم رو نمیشد همشونم با کیفیت وقیمت عالی ولیاصلا فروش نرفت, یعنی همه جوره خانواده ام حامی بودن اما نمیشه. از طرفی یه مدت تو رستوران اشنا کار می کردم که شوهرم اونجا بود سیخ وظرف میشستم نظافت,  سرویس دادن وحتی تی کشیدن اون مغازه به اون بزرگی رو تازه یه وقتا منشی هم بودم ولی نهایت حقوقش 25 تومن بود.  

بچه ها به همونم قانع بودم اما فرزندای صاحب کار کاری کردن که ما رو از اونجا بیرون کنند وشوهرم بار فروشه یه روز هست یه روز نیست ماشینشم قسطی کهنه است هرچی در میاره خرج اون میشه وخوب خیلی وقتا میره پول بنزین میده ولی حتی یه قرونم درنمیاره. باربریم رفت اما فایده ای نداشت. 

الان گفتم با توجه بهاین نزدیک عید به نظرتون چه کاری انجام بدم به خدا تا سبزه ماهی وسایل چهارشنبه سوری وحتی میوه فروختن تو خونه انجام دادم وسایل عیدم شوهرم بساط میکرد اما واقعا نچرخید. 

همیشه تو کارمون به حلال وحروم کم فروشی دقت میکردیم به خدا یه شنل جلیقه ها شیکی بافتم با نخ موهر نخریدن حتی در حد پنج یا ده تومن پول اضافه تر از نخ ولی بازم بی فایده بود. به نظرتون من چیکار کنم دم عیدی یه خدا خیلی مشکل از قرض قسط زیاد بگیر تا حتی مشکل خونه خرج بچه ام میدونین که چقدر گرونه تو این دوره باوجود شیرخشکی بودن . ازطرفی خیلی هیکل ظریفی دارم و بسیار لاغرم اما اگه کار توخونه واقعی باشه حاضرم جای ده نفر کارکنم شب نخوابم. 

راستیش خیلی دنبال کار تو خونه گشتم کلی هم هزینه کردم ولی همش بی فایده بود. 

اینجام نیومدم تا از کسی کمک نقدی چیزی دریافت کنم فقط درد دل ارایه یه راه حل بود منظورم همین. 

به نظرتون خدا ما رو فراموش کرده. 

محمدم همه ی وجودم پسر ناز مهربون باهوشم. پرهام با وجود همه بدیهات عاشقتم شوهر چشم قشنگ من

فراموش نکرده،،،فقط نمیدونم حکمتش چیه قربونش برم😢

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
جدیدا چقد از اینجور تاپیکا زیاد شده چه خبره🤔

راستش من استقبال میکنم،،،البته خودم تاحالا چنین تاپیکی نزدم ولی از ایده کاربرا استفاده میکنم تو این تاپیکا

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم بنظرم اگه کارهایی مثه سبزی سرخ کرده وپیاز سرخ و سبزی پلویی  اینجور کارها انجام بدید و تبل ...

مرسی عزیزم اون رو هم امتحان ولی اصلا صرفه نداره وقت خیلی میخواد به خدا کار منجوق دوزی روی لباس که حداقل سه روز وقت میبرد انجام دادم ولی پولشو ندادن 

محمدم همه ی وجودم پسر ناز مهربون باهوشم. پرهام با وجود همه بدیهات عاشقتم شوهر چشم قشنگ من

بیشتر دنبال یه کار دستی تو خونه هستم خونمون بدبختی تو پردیسه تبلیغ کردم واسه معلم خصوصی ولی کسی نیومد الان شرایطم خیلی حاده برای پرستار کودکی که بچه رو بیارن خونه ما اما اونم میخوان خودم بریم خونه شون بچه رو نگه کنیم تازه صبخ تاشب با انجام دادن کارهای خونه ششصد تومن خدایی انصاف نیست 

2738

تو اینستاگرام پیج بزن نمونه کاراتو بزار .بعد با پیجای دیگه تبلیغ رایگان کن تا کارهات دیده بشن ،یکم طول میکشه اما کم کم جا میوفتی

من باید شاد باشم ،،.،..... به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشن 😊

بچه ها اخه کانال هیچ عضو واقعی نداشته باشه چه فایده به خیلی ها گفتم اما هیچی نخرید تو فکر اینستا بودن اما با وجود اینهم پیج خوب واقعا کسی از من نمیخره

2706