2737
2734

طرز تهیه..بیسکوییت لیدی فینگر...قهوه....پودر کاکایو..خامه فرم گرفته..پنیر ماسکارپونه...کمی وانیل..پودرقند..وتخم مرغ..

قهوه رو دم کن...بیسکوییت لیدی فینگر رو بغلتون توقهوه دم شده و بچین کف ظرف..

از اون طرف خامه و پودر قند رو قاطی کن باهمزن بزن تاپف کنه کاملا برعکس شده نریزه..بعد پنیر ماسکارپونه ...بعد زرده تخم مرغ که رو گاز بن ماری شده وکاملا خامیش ازبین رفته اضافه کن...وسفیده تخم مرغ هم اونقدر بزن که شبیه کف بشه بریز تو مواد خامه و ...وانیلم اضافه کن..بعد یه لایه لیدی فینگر بزن..

یه لتیه مواد خامه..و درآخر روی مواد خامه ای پودر کاکایو بپاش و بذار ۱۲ ساعت تو یخچال بمونه بعد آماده خوردنه

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

فقط اندازه مواد رو نمیدونم...

چون مامانم درست میکنه وچشمی بلده..‌

بزن تو تینترنت اندازه مواد میاد..

درضمن تخم مرغ رو میتونی حذف کنی..

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طرز تهیه..بیسکوییت لیدی فینگر...قهوه....پودر کاکایو..خامه فرم گرفته..پنیر ماسکارپونه...کمی وانیل..پو ...

مرسی عزیرم خامه قنادی یا صبحانه ؟

بارداری سختی داشتم میشه واسه سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستید مرسی  
2728

من اینطوری درست میکنم. درست یا غلطش رو نمیدونم. 

پنیر خامه ای و خامه قنادی رو با همزن زدم. جوری که از ظرف نریزه و قشنگ فرم بگیره.

یه پاکت کافی میکس رو با یه لیوات آب جوش مخلوط کردم. گذاشتم خنک خنک شد. بیسکوییت فینگر لیدی یا پتی بور رو خیلی کم و سریع میزدم توی کافی میکس. بیسکوییت ها رو چیدم کف ظرف. از اون خامه ای که اول گفتم رو یه لایه ریختم روش صاف کردم. دوباره بیسکوییت و خامه و همینطور تا ظرف پر شد. روش هم پودر کاکائو الک کردم. خیلی خوشمزه شد.  

خدایا شکرت
مرسی عزیرم خامه قنادی یا صبحانه ؟

خامه فرم گرفته...

ما از لوازم قنادیا میخریم بسته بندی ..

باید بیای خونه باهم زن اونقدر بزنی که پف کنه بیاد بالا..

خامه صبحانه نیست

من اینطوری درست میکنم. درست یا غلطش رو نمیدونم.  پنیر خامه ای و خامه قنادی رو با همزن زدم. جور ...

مرسی عزیزم

بارداری سختی داشتم میشه واسه سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستید مرسی