2733
2734
ینی منم خیلی گرون خریدم😢

شاید جنس مانتو تو بهتر باشه عزیزم‌😊

سه تایی شدن یه رابطه فــقـــط وقتی خوبه که نفر سوم خیلی خیــلی کوچولو باشه ..💞 👪 💞 ____ کم کم وقتشه امضامو عوض کنم فک کنم 🙄

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من یه جین خریدم ۱۲۰. بعد تو یه کانال  یه جینایی دیدم همه ۶۰-۷۰ . افسرده شدم 😂

من ب این نتیجه رسیدم ک بابت لباس نباید زیاد پول داد نه اینکه آدم آشغال بپوشه چیزای خوب ولی با قیمت مناسب چون بالاخره نهایتا چند ماه استفاده میشه بعدش میندازی کنار والا بعضی از خانوما اینجا عکس یه مانتوهایی میزارن ک 200 ب بالا خریدن من قیافم اینشکلی   میشه هیچوقت از مد تبعیت نکردم همیشه هرچی خوشم اومده و به تنم نشسته خریدم .😊

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
2728

من میخوام برم مانتو جین واسه بارداری بگیرم

البته قبل بارداری یه مانتو دقیقا همین رنگی داشتم با شلوار همین رنگی میپوشیدم خوب میشد الان عکسشو میفرستم برات

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
من ب این نتیجه رسیدم ک بابت لباس نباید زیاد پول داد نه اینکه آدم آشغال بپوشه چیزای خوب ولی با قیمت م ...

منم همینطور 

سه تایی شدن یه رابطه فــقـــط وقتی خوبه که نفر سوم خیلی خیــلی کوچولو باشه ..💞 👪 💞 ____ کم کم وقتشه امضامو عوض کنم فک کنم 🙄
2738