2737
2739
عنوان

نی نی یار لطفا

49 بازدید | 15 پست

اکانت قبلی من به اسم مثلث بی دلیل تعلیق شد لطفا درستش کنین 

سیستم چجوریه کلا هرکی به حد کافی ریپورت بشه بدون بررسی صحت و سقمش تعلیق می کنین ؟! 

البته من مطمئن نیستم گزارشم شده باشم حتی!  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تو بحث گرونی یا سیاسی و انتخاباتی چیزی شرکت نکرده بودی.... تو این تاپیکا یه کلمه هم بگی میترکوننت & ...

نه اصلا 

آخرین فعالیتم این بود یه تاپیک شوخی درباره وقیح زدم اونم خط قرمزشونه ؟!؟

2731

برای وقیح تاپیک زده بودید کاربریتون باز میشه اما لطفا قوانین رو رعایت کنید

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻
نه اصلا  آخرین فعالیتم این بود یه تاپیک شوخی درباره وقیح زدم اونم خط قرمزشونه ؟!؟

اررره صد در صد بخاطر همینه

منم فقط بخاطر همین مساله قطعم کردن بدون اخطار.. تو تاپیک وقیح پست گذاشتم همییین 

👨‍👩‍👦‍👦
2738
لطفا منم وصل کن اخه منو چرا قطع کردین بده گفتم میرم راهپیمایی

چی بود کاربری شما

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻
کجا این قوانینو نوشتین برم بخونم ؟ 

یعنی نمیدونین برای یک کاربر مزاحم نباید تاپیک بزنید که عضو نشه؟

برای وقیح تاپیک زده بودید کاربریتون باز میشه اما لطفا قوانین رو رعایت کنید

قربان یه تذکری حذف تاپیکی چیزی کافیه ها ! لازم نیس بترکونین کسیو که اولین بارشه و روحشم خبر نداره

اینهمه من میشینم برای کاربرایی که زندگیشونو دارن میپاشونن نظر مشاوره ای تخصصی تایپ میکنم بعد بخاطر یه شوخی که اصلا نمیدونم خلافه حذف میکنین بره تعریف زیبایی از عدالت ارائه میده سایت مرسی واقعا   

یعنی نمیدونین برای یک کاربر مزاحم نباید تاپیک بزنید که عضو نشه؟

نه والا شما کاارتونه هرروز اینارو میدونین من کارم یه چیز دیگه س فقط قوانین کار خودمو بلدم اما اگه بگین رعایت میکنم مشکلی نیس که

2706