2733
2739

بحث شیرین روز زن لطفا همه مشارکت کنید❓❓❓دوستان کیا روز مادر یا روز زن کادو میگیرند از خانواده؟ کیا کادو نمیگزفته اند ولی الان خانواده میگیرند؟ کیا نمیگرفته اند الان به زور کادوشون میگیرند😉😉😉😂؟؟ کیا به زور کادو میدن اما خودشون سرشون بی کلاهه😉 چکار کنیمچکار کنیم مام کادو بگیریم لایقمون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیشب به شوهرم گفتم:

برای  روز " مرد و پدر " چی برام میخری ؟؟؟؟؟☺️

بیچاره کپ کرد ،  گفت:

برای تو؟؟؟؟؟!!!!!😳

گفتم  :

بله اگه من نبودم تو الان هیچ کدومش نبودی(نه مرد و نه پدر) فقط پسر مامانت بودی.

یه کم فکر کرد دید راست میگم ، گفت :

چشم کادو میگیرم

خانوما... آبجیام ...

اون روز هم، واس ماس

یعنی کلا باس ماس 😂💪

پیشاپیش روز مرد مبارک 

2728
من کادو از همسر میگیرم معمولاپول میده... برای مامانم و مادر همسرمم کادو میخرم

از اول میداد یا مادر شدید بعد داد یا خودتون میگید پول بده خوب جقدرا میده آیا دوستندارید کادو بگیره؟ 

آهااااای خانومایی ک روز زن از شوهراتون کادو نمیگیرین این جمله ب مدت هفت روز هر روز تکرار کنید

من گل همیشه بهارم  از کاکتوس انتظار ندارم😂😂😂😂😂

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢
2738

شوهرمن نمیده😢

همیشه هم حذف کردن راهِ چاره نیست... گاهى باید بعضى ها را نگه داریم، تا زل بزنند به خوشبختىِ مان... که ببینند بعد از آنها، زندگى همچنان ادامه دارد!    عضو گروه قرمز بامداد خمار :وزن شروع ۸۱ 🙈    وزن هدف اول 75👸💪وزن هدف دوم 70😎وزن هدف نهایی 48😍😍من میتونم😉😉                         وزن فعلی : ۸۱👈۷۸.۵

همسرم کادو میده هم از طرف خودش هم از طرف پسرمون 

برام مادرشوهر و مادرمم کادو میخرم

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2706