2733
2739
عنوان

دکتر میترا امینیان کرج

25076 بازدید | 42 پست

سلام دوستان نظرتون درباره این دکتر چیه؟ طرز برخورد و.... کلا میخوام بدونم دکترخوبی هست یانه،  بعد چه روزهایی و چه ساعاتی مطب هست میخوام برم پیشش 

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...

سلام عزيزم دكتر من هستن ايشون

من كه خيلي راضيم

تا الان دو سه بار پيشش بيشتر نرفتم خب اول بارداريم اما خيلي خوبه

خانوم مسن و باتجربه و مهربوني هستن

من ويار وحشتناك دارم خيلي پيگير بود و حواسش بود  هم خودش هم منشيش زنگ ميزد خونه و توصيه هاي خوبي بهم ميكرد

يا امام رضا...بطلب❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
به نظرم برو هاشمی آشتیانی عااالیه دکتر خودمه هم‌برخورد هم دستش عااالیه

من میخوام تخت جمشید زایمان کنم الان دیدم اسم دکترهاشمی هم تولیستشونه، زایمانم طبیعیه بنظرت اون لحطه که من میرم بیمارستان دکترمیاد بالاسرمریض یانه؟

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...
دکتر خوبیه.برخوردشم عالیه.من چون چند ساله پیش رفتم یادم نیست چه روزایی بود.با بیمارستان تخت جمشید کا ...

اره بابیمارستان تخت جمشید کارمیکنه میخوام ازش نامه پدیرش بگیرم واسه زایمانم. بعد لحطه زایمان میاد رو سرمریض یانه؟

من میخوام تخت جمشید زایمان کنم الان دیدم اسم دکترهاشمی هم تولیستشونه، زایمانم طبیعیه بنظرت اون لحطه ...

آره میاد من خودم سزارین بودم ولی کلا ۳روز در هفته مطبه همش بیمارستانه خودمم تخت جمشید زایمان کردم به نظرم برو پیش هاشمی هم تختیم امینیان بود راضی نبود اصلا

تیکر تولد ۱ سالگی عمرم👪👼
2740
سلام عزيزم دكتر من هستن ايشون من كه خيلي راضيم تا الان دو سه بار پيشش بيشتر نرفتم خب اول بارداريم ...

مطبش چه روزهایی هست؟  چه ساعتی؟  شماره مطبشو داری؟  وقت دهی زود میدن؟

توپزشکا فقط وفقط دکتر محمد محتسبی عالیه انقد این مرد تجربه داره ومنبع انرژیه ک نگم برات کلیم وقت میز ...

منم رفتم پیشش چند بار ولی خب نتیجه نگرفتم عوض کردم دکترمو

تیکر تولد ۱ سالگی عمرم👪👼
توپزشکا فقط وفقط دکتر محمد محتسبی عالیه انقد این مرد تجربه داره ومنبع انرژیه ک نگم برات کلیم وقت میز ...

ممنون عزیزم اسمش تولیست پزشکای تخت جمشیدنیست

دکتر عالی هست ولی دیگه خودش عمل نمیکنه.من تحت نظر ایشون باردار شدم ولی وقتی گفت خودش عمل نمیکنه دکترم رو عوض کردم.فقطم بیمارستان کسری هستن.