2737
2739
عنوان

خانمهای متاهل و صبور کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 247 بازدید | 20 پست
خب يه مدت برو خونه بابات، برو استراحت كن! جواب تلفنهاشم نده  بگو تو قهري پس منم قهرم  اي ...

رفتم دوبار رفتم سر دروغی که مادرشوهرم گفت سر هیچ و پوچ خدا ازش نگذره 

نه همیشه من پیشقدم میشدم ولی اینبار نشدم هیچ وقت نمیخواد قبول کنه مقصره

خب همون ديگه چون هميشه پيشقدم شدي اونم پررو شده! اينبارم اشتباه كردي كساي ديگه رم واسطه كردي 

يا بايد صاف ميرفتي اشتي يا كلا انقدر قهر بموني تا بفهمه كه ايندفعه مثل دفعه هاي قبل نيست كه صبر ايوب ميخواد

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رفتم دوبار رفتم سر دروغی که مادرشوهرم گفت سر هیچ و پوچ خدا ازش نگذره 

به كاري رو ميكني كامل بكن جطوري دوبار رفتي؟ رفتي نيومد خودت برگشتي باز دوباره رفتي؟ بشين تو خونت محلش هم نده پس ولي هيلي زمان ميبره تا بياد باهات اشتي كنه! ااصلا براي اين مدل ادمهاي قهر قهرو موضوع دعوا مهم نيست اون عادت كرده قهر ميكنه تو بري منت كشي 

از اول نبايد ميزاشتي به اين عادت برسه الان بخواي تغييرش بدي بايد واقعا طاقت داشته باشي

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺
به كاري رو ميكني كامل بكن جطوري دوبار رفتي؟ رفتي نيومد خودت برگشتي باز دوباره رفتي؟ بشين تو خونت محل ...

الان شما مجردی و با این قاطعیت درباره زندگی مشترک نظر غلط غلوط میدی ؟

2728
الان شما مجردی و با این قاطعیت درباره زندگی مشترک نظر غلط غلوط میدی ؟

نه مجرد نيستم 

خب نظر شما چيه؟ مدام بايد بره براي اشتي ولي اون هي ناز كنه و اشتي نكنه؟