2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فعلا که خبر ندارم برای خودم مادر و مادر شوهر هم ندارم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2738

هر چیز اضافه ای تو خونه دارم هر سال برا مادرشوهرم میدم. چون اونا هیچ وقت به من کادو ندادن.

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

واسه خودم هیچی نمیگیره طبق معمول

واسه مامانا دو تا روسری میگیرم دوتا کیک هم خودم واسشون میپزم میبرم 

اوضاع جیبمون داغونه 😧

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧

پارسال واسه دوتاشون کارت هدیه گرفتیم چون هر سال هرچی واسشون می‌گرفتیم انگار پرتش میدادن.امسال نمیدونم .واسه خودمم هیچی نگرفت چون پول نمیموند ولی امسال گفتم خون به پا میکنم😂

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

بابا كاپشن نداره روز پدر ان شاالله واسش ميخرم 

مادرمم همش ميگه همه چي دارم نميفهمم در حد ١٠٠ت چي بخرم براش 

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2706