2733
2739
عنوان

خانومای مشهدی بیاین لطفا سوال دارم

1708 بازدید | 8 پست

بچه ها دکتر من صدیقه قندی فوق تخصص فلوشیپ نازایی و آی وی اف هست.

الان چند ماهه تحت درمانش هستم اما حامله نشدم به نظرتون دکترمو عوض نکنم؟!

دکتر بهتر تو مشهد سراغ دارید بگید لطفا

پلی کیستیکم شوهرمم یکم اسپرمش ضعیفه

بنظر شما طب سنتی چطوره؟

عاشق مادر شدن بودم و تو هدیه ای به من دادی ولی چرا زود ازم گرفتیش ؟! همون دو هفته ای که فهمیدم باردارم قد یه عمر بهش وابسته شدم... خدایا به دلم ارامش بده و در آینده فرزندان سالم و صالح ...
من دکترم فریباحقی راضیم

تخصصش چیه؟ چند جلسه رفتید و باردار شدید؟

عاشق مادر شدن بودم و تو هدیه ای به من دادی ولی چرا زود ازم گرفتیش ؟! همون دو هفته ای که فهمیدم باردارم قد یه عمر بهش وابسته شدم... خدایا به دلم ارامش بده و در آینده فرزندان سالم و صالح ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من دکترعطیه منصوری روپیشنهادمیکنم دوروبرم بودن افرادی که  7  سال بچه دارنمیشدن رفتن پیش ایشون دوماه  بعدشدن..یایه بنده خدایی که حتی ی کشوردیگ برای درمان رفته بوده ونتیجه ندیده پیش این خانوم درمان شده..بیشترکارشون نازاییه

من دکترعطیه منصوری روپیشنهادمیکنم دوروبرم بودن افرادی که  7  سال بچه دارنمیشدن رفتن پیش ای ...

مطبش کجاست ؟

مطبش کجاست ؟

تواحمداباد

نوبت دهی به صورت اینترنتیه وبرای اولین نوبت نیازبه معرفی نامه یه پزشک زنان داره

مطبش خیلی شلوغه ولی مهربونه وخیلی وقت میذاره من هرکیودیدم ازش راضی بوده.خداحفظشون کنه

تواحمداباد نوبت دهی به صورت اینترنتیه وبرای اولین نوبت نیازبه معرفی نامه یه پزشک زنان داره مطبش خی ...

مرسی عزیزم

2738

قندی همونه که یبار رفتم مطبش دستگاه کارت خوان که نداره میفرستت پایین از عابر بانک پول بگیری

سنو حتی روز قبلش رفته باشی منشیش میگه خود دکتر باید ببینه هفتا هشتادم اونطوری باید بدی،رو هم صدو خورده ای شد که همشم آزاد بود

تو مطبشم خیلی راحت دلالی رحم و جنین و اسپرم و... میکنن،من خیلی جا خوردم،دوتا خانم با چندتا پرونده که هی بلند بلند هم توضیح میدادن که همه بشنون

کارشو نمیدونم خوبه یا نه ولی از محیطش خیلی بدم اومد