2733
2739
عنوان

خسته شدم چیکار کنم؟؟

117 بازدید | 8 پست

سلام من ۲۱ سالمه و خواستگار ندارم هرکاری کردم چهل کلید حضرت زهرا رو خوندم سوره طه و دعای مقاتل بن سلیمان خوندم ولی اصلا جواب نداده حس میکنم واسم دعا نوشتن که بسته بشم خیلی نا امیدم  تو رو خدا یه راهیی نشونم بدید

حست كاملا اشتباه هست،هنوز خيلي جووني،چرا انقدر عجله داري؟الان ازدواج خيلي سخت شده،شرايط زندگي سخته،پشيمون ميشي ب خدا،از جوونيت لذت ببر،ازدواجم ميكني،من سي سالگي ازدواج كردم،الان ميگم عجله كردم،هيچ وقت براي ازدواج دير نيست

تيكرِ  روزشماري براي مامي شدنمه،ي گلُ پسر و ي پرنسس توو يكي از همين روزا خدا ميزاره توو دامنم،الهي آمين.به دعاي تك تكتون نياز دارم عزيزانم❤️😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اشتباه نكن

تو شرايط الان هيچي تو ازدواج نيس جز اعصاب خردي

بشين مجردي حالشو ببر

مردا زبون تلخ زياد دارن،راحت دل ميشكونن

برو اينور اونور سفر

با ريتم بخونيد...خسته تر از خسته اااام،شيشه بشكسته ااام،حالا كه از ما گذشت،اومدن يارو باش،كار خدا رو ببين،عاقبت ما رو باش🤭😑😍
2728

بعضی ها مشکلشون ازدواج کردن نیست من این خانوم و درک میکنم یه جورایی نداشتن خواستگار اعتماد بنفسشون رو   میاره پایین خیالاتی میشن رو ظاهرشان رفتارشان خودشونو زیر سوال میبرن که حتما من چیزی کم دارم کسی طرفم نمیاد

وای بیکاری من انقد پشیمونم 21سالگی عقد کردم الان 2سال گشته خیلی پشیمونم دوست داشتم جونی کنم بگردم ولی نمیدونم چرا انقد زود ازدواج کردم ترسیدم شوهر کم بیاد😏

مااز تبار بغضيم آسودگی روا نیست... 
2738