2737
2734
عنوان

ازمایش منفی و بارداری

185 بازدید | 11 پست

سلام دوستان.من ماه پیش فهمیدم  fshام بالاس و شروع کردم به خوردن رویال ژل و ویتاگنوس.تا این ماه که پریود نشدم هنوز اخرین پریودم ۲۸ دی بود.همون ۲۸ام ازمایش دادمو منفی بود.ولی کمر درد دارم از دیشب نوک سینم یکم درد میکنه از همون ۲۸ام ترشح دارم!.ممکنه من باردار باشم؟؟

عددش چند بود جای معتبر رفتی ازمایش

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از تاریخ اقدامت اگه دو هفته گذشته آزمایش درست تشون داده.  به تخمک گذاری هم بستگی داره اگه پریو ...

اخرین اقدامم ۱۸ بهمن بود یعنی  ۲۱ پریودم.۳ دوره قبل ۲۷و ۲۸ روزه بودم 

عزيزم ويتلگرنس پريودو عقب ميندازه و باعث نامنظم شدن قاعدگي ميشه،به هر كسي نميسازه برو دكتر آمپول پروژسترون بهت تجويز ميكنه اگه ني ني داشته باشي جاشو محكم ميكنه اگه نداشته باشي سريع پري مياد

خدايا مواظب تو دليم باش🤲
2738
عزيزم ويتلگرنس پريودو عقب ميندازه و باعث نامنظم شدن قاعدگي ميشه،به هر كسي نميسازه برو دكتر آمپول پرو ...

خودم میتونم برم بزنم یا حتما باید پزشک بنویسه دکترم وقت نمیده

خودم میتونم برم بزنم یا حتما باید پزشک بنویسه دکترم وقت نمیده

بيرون هميجوري نميدن آمپولو برو دكترت ،يا يه دكتر ديگه برو آمپول چيزي نيست،بگي پريود نميشم برات آمپولو تجويز ميكنن

خدايا مواظب تو دليم باش🤲