2737
2739
عنوان

ي سوال راجب ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 1052 بازدید | 63 پست
نه الان مجردم هنوز فقط سوال برام پيش اومد، چون ي بار عقد كردم جدا شدم، طلاهامو كه ميديد مينداخت ...

ببین من وقتی میخواستیم بریم واسه عقد هیچ طلایی ننداختم..با اینکه یک سرویس ظریف و یک جفت گوشواره تک و یک دستبند ماری تک داشتم.

نمیخواستم ببینن طلا دارم که فردا خانوادم بهم بدن و به چشم بیاد.

هیچی بروز نده به همسرت

بعدا یا سر سفره عقد یا مثلا کادوی تولد، کادوی سالگرد ازدواج و ازاین جور مناسبتها بهت بدن و شوهرت کلی قدردان باشه از خانوادت.

مامان دوقلوهام ، شاغلم ، سعی میکنم برای همسرم و دخترام کم نزارم.
من خوب خودم چون طلا خيلي دوست داشتم، از بچگي زياد طلا داشتم، يعني مامانم هميشه ميخريده نه فقط به خاط ...

میخواستی بگی کدوم طلا...

لازم داشتیم همشو چندسال پیش فروختم.

بزار واسه خودش فکر دیگه ای بکشه

مامان دوقلوهام ، شاغلم ، سعی میکنم برای همسرم و دخترام کم نزارم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یک سرویس ظریف تو دوران دبیرستان مامان و بابام برام گرفته بودن....سر سفره عقد همون سرویس رو با 5تا ...

اره خوبه اينجوري، منم دوست ندارم از اول طرف هوا برش داره ي چيز طبيعيه واسه خود منم حتي اولش زيادي از حد و نا متعارف خرج بشه بعدش انتظارا بالا ميره 

ببین من وقتی میخواستیم بریم واسه عقد هیچ طلایی ننداختم..با اینکه یک سرویس ظریف و یک جفت گوشواره تک و ...

منم همين كارو خواهم كرد واقعا دلم نمياد مثلا مامانم سرويس برام خريده اون موقع كه خيلي گرون شده بود  طلا گرمي ٣٠ تومن بود تازه، الان همون كلي قيمتشه شبيهشو ديدم نزديك ٢٥٠ مليون بود، صاف صاف بردارم ببرم كه چي بشه اونم بگه خوب طلا داري ديگه نميخواي 

2728