2752
2734
عنوان

شما باشين چه برخوردي ميكنين؟

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 34 پست

والا شوهر من اینحور وقتا نیاز داره بجای پرسیدن سوالهای متوالی تنها باشه .....منم یکم احوالشو میپرسم که فک نکنه بیخیالم بعدم تنهاش میزارم خودش کم کم میگه چی شده

قلق همسر من اینه حالا هر کس یه قلقی داره دیگه

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بذار تو حال خودش باشه

❤خوشبختی یعنی ❤:                                                      شیطنت با مادری که خودش هم شیطونه 😉                          👨👧👩              ❤💏
عزيزم مردا اينجوري ان وقتي عصباني ان نبايد بري سمتشون و باهاشون كاري نداشته باشي برعكس ما خونوما كه ...

من عصبیم دوست ندارم کسی بیاد سمتم🤔

عایا من زنم؟🤔

كجاست؟ كي؟ كسي كه بشه به تنهايي ترجيحش داد.
عزيزم مردا اينجوري ان وقتي عصباني ان نبايد بري سمتشون و باهاشون كاري نداشته باشي برعكس ما خونوما كه ...

حرفمو پس میگیرم عشقم بیاد پیشم خوبه😊😂

كجاست؟ كي؟ كسي كه بشه به تنهايي ترجيحش داد.

شوهر منم نمیگه

من اصلا نمیدونم چند. تا کارگر داره چقدر حقوق میده درامدش چقدره.....

دختر داییم زن داییش  میشه به داییش گفته نمیخوام زنم درگیر بشه تو. وضعیتی نیست که بخوام بهم بریزمش(باردارم دیابت دارم)

ولی از قبل هم نمیگفت منم نمیپرسم

وااااااای چقدر سوال میکنی😐 میدونم میخواستی نشون بدی که برات مهمه ولی بیشتر اینجور وقتا میری رو اعصاب طرف و بدتر میکنی همه چیو. تنهاش میذاشتی خودش آروم که شد میومد میگفت چشه

⭕ مترجم هستم. اگه نیاز به ترجمه داشتین بهم پیام بدین
2706