2733
2734
عنوان

خیانت و خونسردی من

| مشاهده متن کامل بحث + 50940 بازدید | 606 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اسکرین شات چتارو دارم ولی اصلا توان داد زدنو ندارم.دلم میخواست میرفتم جیغ میزدم هرچی دم دستم بود میش ...

عین منی منم‌گاها به خودم‌شک میکنم چرا گاهی وقتها انقدر ارومم در حالیکه خودم‌اصلا ادم‌ارومی‌نیستما

در تاریخ ۹۹/۹/۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد و در تاریخ ۹۹/۹/۲۸ او خیلی پشیمان خواهد شد و برایم‌زاااار خواهد زد ولی من انقدر شاد خواهم بود که اورا ذره ای هم نخواهم‌خواست!
عین منی منم‌گاها به خودم‌شک میکنم چرا گاهی وقتها انقدر ارومم در حالیکه خودم‌اصلا ادم‌ارومی‌نیستما

دقیقا منم تو جمع و کلا ادم شلوغیم ولی تو زندگیم واقعا لالم

2740
با خودم درگیرم یه بار میگم فردا برم دنبال کار که یکم از فشار مالیش کم بشه شاید بهتر شد.ی دلمم میگه ف ...

نه اصلا نرو سرکار. وقتی میری سرکار بیشتر میره دنبال کثافت کاریش

حالا اعصاب نداره با 20 نفر چت داره وای به حال اینکه خیالش راحت بشه

منو میبینی 6 سال سرکار رفتم ولی به خاطر کاراش. کارو بوسیدن و گذاشتم کنار.  سختی بکشن وقت نداشته باشن لااقل

چه راحت میدونو واسه اون زنیکه خالی کردی !!!!!!

مثلا اگه میموندم فکر میکنی چیکار میکرد. بجا خونه خودش میرفتن خونه زنه. این وسط فقط من داشتم دق میکردم و خودم خودمو میخوردم و داشتم روانی میشدم. اونا هم تو بغل هم به ریش من میخندیدن. تف تو زندگی ایی که بخواد با التماس و تحقیر شدن از هم نپاشه. من ترجیح میدم خونه بابام با افتخار و ارامش باشم تا تو خونه اون کثافت با زجر و تحقیر و کتک و ....

یک سال و نیم قبلم برام این اتفاق افتاد.5 روز مونده به عروسیمون تو گوشیش چت دیدم و جروبحث کردیم.ولی انکار میکرد .وسایلمو جمع کردم و گفتم کارت عروسی پخش نکن نمیخام.کلی گریه کرد و گفت فقط ی درد دل بود 

با خودم درگیرم یه بار میگم فردا برم دنبال کار که یکم از فشار مالیش کم بشه شاید بهتر شد.ی دلمم میگه ف ...

منم یه مدته مث تو شدم بنظرم آدم وقتی خسته میشه دیگه کم میاره سکوت میکنه . 😟البته من شوهرم خیانتی ازش ندیدم ولی مث شوهر شما تا شب سرکاره بعدشم چون بچم نمیخوابه اون میره تو اتاق جدا میخوابه . حس میکنم بینمون جدایی افتاده ولی دیگه بی خیال شدم 🤕

تیکر تولد دوسالگی عشقم دخملم . بسلامتی همه نی نی ها صلوات