2733
2734
عنوان

نه به تاپیک خرید عید

416 بازدید | 58 پست

سلام

دوستان اطلاع دارین که امسال قیمتها سر به فلک کشیده  

ممکنه بعضی از عزیزان بینمون شرایط اقتصادی شون اجازه خرید بهشون نده و با این تعداد تاپیک خرید اندکی غصه دار بشن

سعی کنیم تاپیک خرید نزنیم

قطعا سلیقه همه خانمها عااالیه این مدت لطفا نظر خواهی نکنید

فقط خواستم گوشزدکنم باز هر طور خودتون صلاح میبینید

میشه واسه نی نی دار شدن خواهرم صلوات بفرستین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من واقعا امسال خرید عید نمیکنم چون ندارم ولی با دیدن تاپیکای خرید واقعا لدت میبرم و ذوق میکنم که بقی ...

الهی عزیزم چقدر مهربون❤❤

من برای رسیدن به هرچیز کوچیکی کلی جنگیدم  کلی تلاش کردم برنامه ریزی کردم و در آخر هم جذبش کردم و رفتم سراغ هدف بعدی،من یه آدم خوشبختم که باور دارم خوشبختی و زندگی خوب حق منه و اتفاقای خوب مثل تکه های پازل روز منو تکمیل میکنن،من میتونم چون خیلی قدرتمند تر از دیروزمم و امروز یه هدیه بزرگ برای منه چون میتونم یه قدم به خواسته هام نزدیکتر بشم🧠❤👣
2731
من واقعا امسال خرید عید نمیکنم چون ندارم ولی با دیدن تاپیکای خرید واقعا لدت میبرم و ذوق میکنم که بقی ...

خداروشکر به خاطر طرز فکر و نگاه زیباتون

2738

من ك هيچ وقت عكس نميزارم و خريديم نكردم درهرصورت

ولي ايرادي نميبينم ك كسي عكس بزاره 

ب نظرم اين مساله بايد ريشه اي حل بشه ك نه ب حسرت خوردن داشته هاي بقيه ويا نه ب حسادت 

چ خوبه ك ادم از داشته هاي بقيه خوشحال بشه 

اخه يعني چي حسرت  خوردن داشته هاي بقيه بخدا ارزش نداره 

قصد توهين ندارم دوستاي گلم

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️

میخوای تاپیک غم غصه بزاریم غماشون بیشتر شه من که خیلی خوشحال میشم وقتی یکی عکس خریدشو میزاره 

تو این دورو زمونه هیچکی نیست که خرید نکنه همه یا قبل عید می‌خرن اونایی که دستشون تنگه بعد عید می‌خرن 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
کسیکه پول نداره بسته نخره ماهی خداد تومن تا بیاد از خوشحالیه مردم ناراحت شه چ ربطی داره اصلا نیاد دن ...

اره اصلا کسیکه پول نداره بره بمیره نه؟!😐😏

من برای رسیدن به هرچیز کوچیکی کلی جنگیدم  کلی تلاش کردم برنامه ریزی کردم و در آخر هم جذبش کردم و رفتم سراغ هدف بعدی،من یه آدم خوشبختم که باور دارم خوشبختی و زندگی خوب حق منه و اتفاقای خوب مثل تکه های پازل روز منو تکمیل میکنن،من میتونم چون خیلی قدرتمند تر از دیروزمم و امروز یه هدیه بزرگ برای منه چون میتونم یه قدم به خواسته هام نزدیکتر بشم🧠❤👣

واقعا چرا هروز داره همه چی گرونتر میشه،؟؟ حالا لباس رو میگیم اوکی زیاد نمیخریم؛؛ ولی گوشت و مرغ و ربع گوجه و دستمال کاغذی و خیلیییییی چیزای دگه که گرون شدن چکار کنیم،،،؟؟؟ اوناهم نخریم؟؟؟ استارتر اصلا منظورم شما نیستی،،؛ منظورم ما ملت هستیم که سرمون کردیم تو برف... روزانه قیمتها تغییر میکنه،،،، همه چیزززززز ؛؛؛ واقعا مسئولین نمیبینن؟؟؟؟ بیچاره مردمم.... هرچند که .... ازماست که برماست...

کسی که از خوشحالی بقیه ناراحت میشه همون بهتر که از حسودی بترکه اخه کلی لباس تو بازاره پس دعا کنیم خدا کورش کنه تا اونا رو هم نبینه 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
کسیکه پول نداره بسته نخره ماهی خداد تومن تا بیاد از خوشحالیه مردم ناراحت شه چ ربطی داره اصلا نیاد دن ...

خیلی از دوستان تنها سرگرمی شون همین فضای مجازیه

واقعا نمیتونن هزینه کنن واسه سرگرمیهای مفیدتر.

البته نظر شماهم محترمه

2706