2737
2739

خیلی بیقراره خودم احساس میکنم غذایی که میخورم بازم تاثیر داره ، تا حالا از دکترش نپرسیدم کسی میدونه

وا به حق چیزای نشنیده ... بچه تا 6 ماهگی نهایتا از شیر مادر تاثیر میگیره ... البته بچه با بچه فرق میکنه ... ولی اگر میخوای شکم دردش خوب بشه و معده اش گرم بشه و قوی تر بشه، برو از داروخانه های نمایندگی دکتر روازاده، گرامیداب بخر... چندماه بهش گرامیداب بده گرم میندازه معده اشو و آب روی اتیشه ... ان شالله که بعدش دیگه خوب بشه

بالاخره جمع سه نفره ما، چهارنفره شد... نورای عزیزم بدنیا اومد😍 لئا و نورا فرشته های زندگیم💚👸👱‍♀️

البته شایدم هنوز پرز های معده و روده اش خوب تکمیل نشده ، یه داروهایی هست که باکتری زنده توش داره برای معده و گوارش کودکان هست بگو شاید دکترت ازاونا بده بهش تا گوارشش قوی بشه

بالاخره جمع سه نفره ما، چهارنفره شد... نورای عزیزم بدنیا اومد😍 لئا و نورا فرشته های زندگیم💚👸👱‍♀️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وا به حق چیزای نشنیده ... بچه تا 6 ماهگی نهایتا از شیر مادر تاثیر میگیره ... البته بچه با بچه فرق می ...

خب بچه داره از وجود مادر تغذیه میکنه ، خیلی چیز عجیبی نیست که میگین به حق چیزای نشنیده

2728