2733
2734
نازی جان خدا رو شکر که کمرنگ شدن لک کوچولوتون .... میخواستم بپرسم از همون اول دیگه بیشتر نشدن لک ها ...

لکه دخترتون که اندازه عدسه اصلا ناراحتی نداره از اولم نباید استرس مگرفتی

خدایا شکرت دختری سالم وزیبا بهم هدیه دادی قسمت همه منتظرا امین 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

جواب ازمایش بچه من مثبت شد و تق یبا مطمئن باشید هرکس که بچش بالاتر از هفت هست تا داره مثبته حالا اگر خوش شلنس باشید عوارض نداره و کم داره

انقدر خوشبخت باش که صدای آرامشت گوش فلک را کر کند
جواب آزمایش پسر من هم مثبت شد ولی دیدم کسایی که بچه‌هاشون لک زیاد داشتن ولی منفی شدن. ایشالا که برای ...

به نظرم بهتره دلخوشی الکی ندیم به کسی درسته حقیقت تلخیه اما دونستتش بهتره تا تدونستن چون شاید وضعیت پزشکی ویژه ای ایجاد بشه

پنج شش تا لک کوچیک معمولا چیزی نیست اما بیشترش هست

شاید بچه نوزاری با لک زیاد نورو نداشته باشه اما قطعا یک بیماری همردیف نورو داره. این حرف دکتر اشرفی هست متاسفانه که من وقتی شنیدم به شدت ردش کردم.

اما شاید این بیماریها عوارضی نده هرچند در نوحوانی عوارض میدن اغلب اما باز هیلیا هستن که عوارضی ندادن اغلب مردم بی عوارض شدیدن

انقدر خوشبخت باش که صدای آرامشت گوش فلک را کر کند
2738
جواب آزمایش پسر من هم مثبت شد ولی دیدم کسایی که بچه‌هاشون لک زیاد داشتن ولی منفی شدن. ایشالا که برای ...

من نشون دو تا فوق تخصص مغز و اعصاب دادم گفتن که اینا شیر قهوه نیس .دکتر بخشنده و دکتر فرهاد محولاتی 

عزیزم لطفا یکم برامون توضیح بده که داروی خاصی باید فرزندان مصرف کنه؟شرایطش چطوریه کلا؟مراقبت ها منظورمه

عزیزم لطفا یکم برامون توضیح بده که داروی خاصی باید فرزندان مصرف کنه؟شرایطش چطوریه کلا؟مراقبت ها منظو ...

سلام. هیچ داروی خاصی نداره، و البته هیچ مشکل خاصی هم نداره. مال پسر من نوع ۱ است، که باید تحت نظر پزشک مغز و اعصاب و چشم پزشک باشه. ممکنه این لکه‌ها تبدیل به توده بشه، که فقط از نظر زیبایی مشکل‌آفرینه و میشه برداشتشون. همین توده‌ها ممکنه توی مغز یا عصب بینایی تشکیل بشه، برای همین باید تحت‌نظر باشه که قبل از اینکه آسیبی بزنه، برداشته بشه. البته انواع شدیدش مشکلات دیگه هم ممکنه ایجاد کنه که باز هم دارو نداره، باید تحت کنترل باشه.

جواب ازمایش بچه من مثبت شد و تق یبا مطمئن باشید هرکس که بچش بالاتر از هفت هست تا داره مثبته حالا اگر ...

ببخشید به جز لکه های شیرقهوه چه علایم دیگه داشت؟لکه هاش رنگشون چطور بودن تیره یا محو پوست

ببخشید به جز لکه های شیرقهوه چه علایم دیگه داشت؟لکه هاش رنگشون چطور بودن تیره یا محو پوست

در مورد پسر من، علامت دیگه‌ای نبود‌. لکه‌ها کمرنگ و پررنگ هستن، ولی محو نیستن. کاملا محدوده‌شون مشخصه و قابل دیدن هستند.

در مورد پسر من، علامت دیگه‌ای نبود‌. لکه‌ها کمرنگ و پررنگ هستن، ولی محو نیستن. کاملا محدوده‌شون مشخص ...

سلام بیزحمت امکانش هست عکس لکه ها رو ببینم؟من هم پسرم چندین لک داشت دکتر متخصص مغز و اعصاب و دکتر پوست نشون میدم تایید نمیکنن 

2706