2733
2734
عنوان

پراید

| مشاهده متن کامل بحث + 1317 بازدید | 76 پست
واقعا ای کاش .  پدر من با دوتا بچه مستاجره و ماهی ۷۰۰ تومن اجاره خونه میده . بعد حقوقش چقدره ک ...

منم همینطور خیلی به این فکر کردم که حداقل یه کار خوب پیدا کنم چند سال سرمایه جمع کنم تا بتونم حداقل یه بخشی از هزینه رو خودم کمک کنم . ولی تا اون موقع خیلی سنم میره بالا 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

واقعا ای کاش .  پدر من با دوتا بچه مستاجره و ماهی ۷۰۰ تومن اجاره خونه میده . بعد حقوقش چقدره ک ...

چه ناامید!

ناامیدی کید شیطانه 

هیچ وقت از رحمت الهی ناامید نشو.

توکل به خدا 

این مشکلات همه جا و واسه همه هست . تازه فک کنم تو گرونی ها ازدواج ها بیشتر هم شده .

ان شاالله با ی انسان خوب و با ایمان و وارسته ازدواج کنی و خوشبخت و موفق و سعادتمند باشی.

2728

خیلی بده پراید تولید می شه به چشم پست به ما نگاه می کنند ما لیاقتمون  ماشین قدیمی بی کیفیت گرون نیست. خدا افراد زالو صفت رو نابود کنه  ما موشک بالستیک رو می سازیم. ولی خودرو با کیفیت  مناسب قیمت رو به خاطر زالو صفتها نمی سازیم انشاالله روزی بسیار نزدیک برسه  بهترین ماشین دنیا بهترین قیمت بسازیم برای خودمون 

منم همینطور خیلی به این فکر کردم که حداقل یه کار خوب پیدا کنم چند سال سرمایه جمع کنم تا بتونم حداقل ...

عزیزم 

توکل کجای زندگیته ؟

به خدا توکل کن.

به خدا حسن ظن داشته باش .

از خدا بخواه تا دستت رو بگیره.

2740
چه ناامید! ناامیدی کید شیطانه  هیچ وقت از رحمت الهی ناامید نشو. توکل به خدا  این مشکلا ...

بعضی موقع ها خیلی آدم کم میاره واقعا سخته آدم بخواد ناامید نشه وقتی اشک مرد های خانوادت رو ببینی خیلی سخته تو ناامید نشی 

به سر مردم ایران هر چی بیاد حقشونه تو 40 دقیقه پیش فروش خودرو رو زدن 

عزیزم همه اینجوری نیستن یکی مثل من ن پول پراید دارم ن داشتم میخریدم اونم یه قشری از مردمه

خدایا حکمتت رو شکر🙏

معذرت میخواما،ولی مردم ایران از همه جا گدا ترن،آدمهای گدا صفتی داریم،همیشه دوست دارن تحت فشار باشیم،عاشق صف هستن،صف مرغ،گوشت،شکر،پوشاک بچه،روغن،نوار بهداشتی و....،امروز بعضیا ایقد خوشحال بودن که ماشین ثبت نام کردن حتی ماشین هم داشتن،شاید بنده خدایی برای نیازش گرفته باشه و۹۰درصدشون بخاطر خراب کاردنه بازار هستن،هیچ امیدی به آینده ندارم،خدا لعنت شون کنه،همین پراید اگررررررر روزی بشه ۱۰میلیون یه دونه مشتری نداره،خاک تو سر مملکت،تو رو خدا بچه هامون رو خوب تربیت کنیم،شاید زندگی شون رو بتونن بسازن،واین نسل بازار خراب کن از دم ریشه کن بشه

۹/۹/۹۹من به آرزوم خواهم رسید🥰خدایا شکرت
بعضی موقع ها خیلی آدم کم میاره واقعا سخته آدم بخواد ناامید نشه وقتی اشک مرد های خانوادت رو ببینی خیل ...

نه دیگه کار دختر اینه که به خانواده اش نشاط بده . من بهت میگم اصلا و در هیچ شرایطی ناامید نباش . 

خدا رو زیاد یاد کن . ان شاالله مشکلتون به بزرگی خدا حل میشه .

2706