2737
2739

سلام دوستان.من مشکلی در قاعدگی و تخمک گذاری ندارم.کیست هم ندارم.دوره هام معمولا بین ۲۸ تا ۳۰ روزه.فقط چون همسرم ضعیفه برای افزایش احتمال باروری از روز ۷ پریودم شروع کردم به مصرف عرق رازیانه هر صبح یه استکان کوچیک.فردا روز ۱۳ دوره ام میشه.حس میکنم سینه هام سفته و کمی گرگرفتگی دارم.گفته بودن تا روز ۱۵ بخورید.اگه فردا دیگه نخورم مشکلی در تخمک گذاریم ایجاد میشه یا خیلی زودتر از موعد پریود میشم؟کسی این مدلی مصرف کرده؟

من دم کرده می خوردم. روزی یک لیوان. این جوری هم سخت نمی گرفتم. چون طعمش رو دوست داشتم می خوردم...به آقایون هم میشه شیر موز و بادام داد. زیره هم مفیده برای آقایون فقط.

من دم کرده می خوردم. روزی یک لیوان. این جوری هم سخت نمی گرفتم. چون طعمش رو دوست داشتم می خوردم...به ...

مرسی از راهنماییت.ولی از تعداد روز مصرفش میخام مطمئن شم.چون سقط کنندس وقتی کسی توی اقدامه میگن تا وسط دوره فقط بخورین.آره؟ 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مرسی از راهنماییت.ولی از تعداد روز مصرفش میخام مطمئن شم.چون سقط کنندس وقتی کسی توی اقدامه میگن تا وس ...

به هر حال قاعده آور محسوب میشه. یکی از دوستان ما حامله نبود. قصدی هم نداشت. ولی ج آزمایش به خاطر مصرف رازیانه مثبت می نمود😁

2742